Muhteşem Hikayeleri İcin Nk83'e Tesekkürler

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bu teşekkuru etmesem içimde kalırdı...

Bir insan her konuda mı bu kadar mukemmel olur (yemek,dikiş,nakış,örgü,resim vs..)

Göz atmadıysanız hala nk83 un konularına kesınlıkle bakmanızı tavsıye ederim ama ben özellikle beni her hafta yeni bölüm geldi mi diye dizi izler gibi takip ettirdiği muhtesem ötesi yazdıgı hıkayeleri için tesekkür etmek istedim...-alkis-alkis

Fırsat buldugunızda okumaya başlayın ınanılmaz guzel yazıyor cünki tv dizileri halt etmiş yanında

zAZ46g.png

Benim favori hikayem son mektup Okumak isterseniz buraya tıklayın

Diger hikayelere de buraya tıklayarak ulaşabılırsınız:findikim:

Dipnot:Acaba bu jestime karşılık sevgili yazarım yeni bir bölüm daha ekler mi:ko:ko

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:utandim: :eek:ys: :utandim: Yaaa ben böyle söylenince çok utanıyom ama :utandim: :eek:ys: :utandim:

Çok teşekkür ederim tatlım ya :balkopugu:valla insanı öyle bir gaza getiriyorsun ki anlatamam sen psikoloji tabanlı yaşam koçu falan mı olsan acaba? Yanına depresif giren pollyanna gibi hoplaya zıplaya çıkar :ko

Notuna gelecek olursak sezon finali kaldı o yüzden iyi düşün derim ekle dersen eklerim biliyorsun :ask: ama haftaya bölüm istersen yok henüz sezonu bitirmedim 2 bölüm daha yazacağım :findikim:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Gerçekten öyle mi düşünüyorsun:D ah şu kendi sokugumu de dikip kendime de yapabilsem o koclugu:D sanırım uzun bir bekleme sürem olacak çünki sen eklerim deyince ekleme beklerim demek gelmiyor içimden:D

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Tamamdır o zaman bomba gibi bir sezon finali için startı verdim konuya gidiyorum :gidiyom:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar