Mucizemle Vuslat ...

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
Tepki
45.834
3.5 aylık Melike'mle ... bende buraya bir doğum hikayesi bırakayım :kaalp: Belki okuyan bir kişiye cesaret olur , moral olur ...

Neden böyle yazdım ? Çünkü bizde genellikle korkutularak anlatılır bu hikayeler ... hani o kadar acı çektim ki derken takdir bekler kişi de , karşısındakini düşünmez .:bayilacam:

Ben ilkini 2009 yılında , ikincisini 2018 Haziran da 39 yaşında iki normal doğum gerçekleştirdim ...

Doğum olayının doğal sürecinde olmasından yanayım ... Fizyolojik ya da psikolojik bir engel yoksa annede ya da bebekte ....

40.hafta ....
Tam 9 ay 10.gün ...
Yine mi sancı yok diye gittiğim rutin doktor kontrolümden ; hadiiii doğuma sesi ile irkilen ben .
Panik yok . Eşim , oğlum ben ve karnımdaki meleğim .. Yanımızda yöremizde olan bu kadar . Çekirdeğin vücut bulmuş ailesiyiz:panter::panter::panter:

Doktor hadi doğumhaneye dediğinde 4-5 cm açılmam var... Ben bir bahane ile eve geldim ama doğumhane yerine ..
Bir güzel çalıştırıp çıktığım makinemi boşaltıp , eşimle nevresim değiştirdik misler gibi.... banyo ...abdest..namaz...dua .... yola çıkış ...
Yolda markete uğrama :cilgin::cilgin: kendi doğum çiçeğini almak için çiçekçiye girme :cilgin::cilgin: veeee doğumhane ...açılma 6-7 cm ... gram sancı yok ama ...

Beni doğumhaneye aldıklarında , doğumhane kapısında birden dımdızlak kaldım ... eşime siz giremezsiniz dedi ebe ..Nasıl ya ??

Yalnız girdim içeri ... Kapıda oğlum ve eşim ...ve duaları ...

Suni sancı :heyecan::heyecan::heyecan::heyecan::heyecan::heyecan::heyecan: orda bütün günahlarım dökülmüştür bence :kopkop::kopkop::kopkop::kopkop::kopkop:

Sonra suyumu patlattı dr . elcağızları ile ....

Ve dram başladı :mor: Kapıda nur cemali ile :neee::neee: kaynanam belirdi ... Yeminle kolay ve çabuk doğurduysam bir sebebi de onunla bir an önce vedalaşma isteiğimdir :kriz::kriz::kriz::kriz::kriz:

Elimde serum askısı ...turluyorummmm ...darbeli vuruyor alttan alttan sancı ... dua ediyorum ...

derken çatala davet :nededintatlim: bir iki ıkınma .... sonrasında Melike :ninni::tatlim::ninni::tatlim:

Mucize :kaalp::kalp::kaalp:

Evvab

Kisisel bir mesajim yok
Tepki
7.547
Maşallah Rabbim analı babalı büyütsün Melikemizi..
Kaynananın nur cemali beni benden aldı :haha: :haha:

OP
Ausencia

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
Tepki
45.834

kmysmy

İĞDEnin☆ feriştahı♡
Tepki
2.425
Yerim ben o minnak melikeyii masallahh kuzumaaa simdi neler neler yapiuodur minnak kuzummm benimm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar