Mucize Doktor (FoxTv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

Künye

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” Perşembe 20.00'de FOX’ta

İlk resmi iş gününde hata üstüne hata yapan Ali’yi Ferman hizaya getirmeye uğraşır; oysa kendisi de gizli bir derdin pençesindedir. Ama Ali, Ferman’ı dinlemez ve hastanede tansiyon yükselir. Nazlı, Ali’ye hastane içinde ve dışında yardımcı olmaya çalışır. Ve Beliz’le Adil yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518
Denk geldiğimde izliyorum bence güzel farklı bir dizi olmuş ama sanki yabancı versiyonu daha iyi olabilir gibi geldi. Bir ona da başlayacağım hangisi daha çok sararsa onu izlemeye devam ederim artık

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.518

Ela elini uzatırken Ali'nin tepkisine bayıldım ancak bu kadar iyi anlatılırdı :krizz:

Doktorlardaki Ela'nın gelmesi hoş bir detay olmuş ama sanki bambaşka bir doktor Ela gibiydi. Keşke o kısma biraz dikkat edilseymiş haberini okumasam karakterin o olduğunu anlamazdım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar