Msn Aşk Nickleri

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz
Bakımlıyız.Com - Msn Aşk Nickleri Kalmazdım !
» Günü gece olsun diye yaşıyorum Çünkü gece hayallerime geliyorsun Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin Hayallerimde
ve kalbimdesinterkedip gitmiş olsanda unutsanda UNUTMUYACAĞIM…
» Varmı daha ağır yük hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar. Ayrılığın hasretin her şeyin bir hazzı
var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.
» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan
sevgimi..
» Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akan gözyaşlarıma yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..
» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri
varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..
» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim bu sabah sırf senin için aralandı
gözlerim günaydın benim Her$eyim..
» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok
Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!
» DudakLarın’Da A$kıN YankıSı var SevDan’a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı
SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!
» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane
olur.
» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık
yürekte tutmak..
» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana
aşık olmaktan..
» Ne zaman sağır bir ressam kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerseişte o zaman seni unutur bir
başkasını severim…
» Yalnızlık gecelerin umut bekleyenlerin hayal çaresizlerin yağmur sokakların tebessüm dudaklarının sen ise yalnız
Benimsin!
» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masumgün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki
bir inci tanesi kadar Özelsin.

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz......

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane olur.

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masumgün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki
bir inci tanesi kadar Özelsin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar