Motif motif yatak örtüsü şıklığı

OP
nesrin64

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Ikı ornekde harıka ve su pıyasada satılan satenlı pullu boncuklu yatak ortulerıne de on basar valla.Ilk ornek daha kolay ama ıkıncı ılke gore daha şık.

Hıc sevemedım gıttı o ortulerı.Aslında baslansa bu ortuye ara ara orulse yıne bıter yaaa.

Nesrınım ne sorcam bak.Acaba oruldukden sonra baska bı ıslemden gecmısmı bu ortuler.Hanı astarlama ya da elyafa vs tutturma gıbı?

Sankı aklıma yattı da yapsammı kı dıye dusundum:dusun:

başka işlem yok canım...ör yatağa ser ...o kadarda kullanışlıki arkadaşımda var ...kartopu akrilik iple ördü...hergün kendine 4 motiften az örmücem diye şart koydu kısa zamanda bitirdi ...benimde örmeye niyetim var...kızım herşeyi beğenmez dantel sevmez ama anne bana Beşiktaşımın renklerinde ör dedi...benim siparişler olmasa seninle yarış yapardık :):eek::kupa:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
başka işlem yok canım...ör yatağa ser ...o kadarda kullanışlıki arkadaşımda var ...kartopu akrilik iple ördü...hergün kendine 4 motiften az örmücem diye şart koydu kısa zamanda bitirdi ...benimde örmeye niyetim var...kızım herşeyi beğenmez dantel sevmez ama anne bana Beşiktaşımın renklerinde ör dedi...benim siparişler olmasa seninle yarış yapardık :):eek::kupa:

Bıtenem yarıs yapardık yapmasına da sımdı bıtmesı gereken bı suru iş var.Komsu kızı evlenıyo onun oda takımı bıtmedı ona daha zaman var dıye kermese oruyorum sımdı kızımın tunıgı de yarım kaldı.

Benım bunlar bıtene kadar senın de sıparısler bıterse yapalım cıdden yarıs Daha kolay bıter hem:eek:

OP
nesrin64

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
:orgu:Hamaratım benim...ellerine sağlık...elimizdekiler bitince nasip olursa başlarız inşallah haberleşiriz :eek: sana kolay gelsin canımmm...-hmm

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
img063.jpg

netten alıntıdır...

bu motiften bebek battaniyeside yapılır...

Güzelmiş renkler falan hoş ama bebek battaniyesi daha mantıklı sıkar insanı birleştir birleştir bitmez yada koltuk şalı yapacaksın kolay olur...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar