Misafir Kabul Etmeme Yolları

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
etkinlikkr8.gif

ev hanımları:

-ay tam çıkıyodum sen aradın, acil olmasa inan gitmezdim, ama beklerim bak

-bu akşam çok kalabalık olacak bizim ev, sorma işim çok zor, rahatsız olmazsanız gelin ama bilemiyorum artık

-ayyy ne şanssızlık ben yarın şehir dışına çıkıyorum bi süre yokum

-seni de çok özlemiştim ama yemeğe davetliyiz buakşam,yarında .....aaa şu bizim akraba gelecek, hani Busa'daki

-bugün günüm var,tam 18 kişi gelecek inanabiliyo musun, nereye sığdırcam o kadar insanı bilemiyorum.sen gel yinede istersen tabi,sıkılmazsan,boğulmazsan, bi sana mı yer bulamayacaz...

-şekerim sorma ev kalktı gidiyo, temizliğe girişeyim dedim, artık başka bigün alırım seni

-aaaa ne şanssızlık kaç oldu bu böyle!yarın ben doktora gidiyorum, hemde randevulu, şey doktoruna....,diş!evet diiiş!

-bizim çocuğun toplantısı var oraya gidecem....yooo olmaz.şeyden....,bir kişiden fazla sokmuyolarmış içeri...bahçe mi, yok yok orada bekleyemezsin bekçi kızar, çok kızaaaar,ben seni sonra ararım

gençler:

-ayy tatlım sorma annemle feciii kapıştım, gelme sen tadın kaçar valla

-yok be oğlum istemezmiyim, bizim yiğen gelecek,sen olursan ayıp kaçar....evet 3 yaşında ama bigün büyüyecek, olmaz ben prensip sahibi bir dayıyım

-hadi ya şansa bak,saatine 50 milyon verdiğimiz özel hocam gelicek bugün, hemde 2,5 saat, kusura bakma fıstığım

-bu hafta hergün doluyum inanır mısın, yani şiştim resmen daha ne diyim

-ıııı şey bizim eve şimdi fare girmiş,fare benim odaya yuva yapmış, biz kapan falan kurduk odaya, salonda annem ve ninemle oturmak istemezsin sanırım,bide babam tabi, bide bizim ufaklık..

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
temızlık yapmayı denedım bıkeresınde ev tamamen dagılmıs
dedıklerı yardım edelım bıtsınde rahat yerleselım:kizdim:
ev o halde ıken bıle kaldılar:kizdim:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
-yok be oğlum istemezmiyim, bizim yiğen gelecek,sen olursan ayıp kaçar....evet 3 yaşında ama bigün büyüyecek, olmaz ben prensip sahibi bir dayıyım

:hihi:

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Cok guzel taktikler valla denemek lazim.Benim karsi konsum yasli bir nine ama masallah genc gibi.Gelir herseye karisir,laf eder,evdeki olan biteni sokaga anlatir,kayinvalidemde bende yasli diye hatrini kirmiyalim diyoruz ama dayanilcak gibi degil.Haftanin her gunu gelir misafirlige.Bizim eve biri gelsin gelen kisinin pesine takilir gelir.Musait degilim dediginde herkese beni almadilar diye anlatir.Gelmesi bisey degilde kadin copleri karistiriyor,cocuklari kiziyor ama gene vazgeciremediler.Cildiracagim artik

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
benimde eski evde karşı dairemde yaşlı bir hacı teyze vardı ,benim taraf güneş görüyor diye hergün dizleri için güneşlenmeye gelirdi ,bazen sinir olurdum ama birşey demezdim ,sonra da rahmetli oldu iyiki dememişim dedim ,üzülürdüm sonra neden öyle dedim diye:uzgun:

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
benimde eski evde karşı dairemde yaşlı bir hacı teyze vardı ,benim taraf güneş görüyor diye hergün dizleri için güneşlenmeye gelirdi ,bazen sinir olurdum ama birşey demezdim ,sonra da rahmetli oldu iyiki dememişim dedim ,üzülürdüm sonra neden öyle dedim diye:uzgun:

Ah ah bende onun icin bisey demiyorum sonra pisman olurum diye.Haftada gelmesini1,2 kereye dusurebilirsem iyi olacak sadece.Kirmadan bi denemem lazim.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
etkinlikkr8.gif

ev hanımları:

-ay tam çıkıyodum sen aradın, acil olmasa inan gitmezdim, ama beklerim bak

-bu akşam çok kalabalık olacak bizim ev, sorma işim çok zor, rahatsız olmazsanız gelin ama bilemiyorum artık

-ayyy ne şanssızlık ben yarın şehir dışına çıkıyorum bi süre yokum

-seni de çok özlemiştim ama yemeğe davetliyiz buakşam,yarında .....aaa şu bizim akraba gelecek, hani Busa'daki

-bugün günüm var,tam 18 kişi gelecek inanabiliyo musun, nereye sığdırcam o kadar insanı bilemiyorum.sen gel yinede istersen tabi,sıkılmazsan,boğulmazsan, bi sana mı yer bulamayacaz...

-şekerim sorma ev kalktı gidiyo, temizliğe girişeyim dedim, artık başka bigün alırım seni

-aaaa ne şanssızlık kaç oldu bu böyle!yarın ben doktora gidiyorum, hemde randevulu, şey doktoruna....,diş!evet diiiş!

-bizim çocuğun toplantısı var oraya gidecem....yooo olmaz.şeyden....,bir kişiden fazla sokmuyolarmış içeri...bahçe mi, yok yok orada bekleyemezsin bekçi kızar, çok kızaaaar,ben seni sonra ararım

gençler:

-ayy tatlım sorma annemle feciii kapıştım, gelme sen tadın kaçar valla

-hadi ya şansa bak,saatine 50 milyon verdiğimiz özel hocam gelicek bugün, hemde 2,5 saat, kusura bakma fıstığım

-bu hafta hergün doluyum inanır mısın, yani şiştim resmen daha ne diyim

-ıııı şey bizim eve şimdi fare girmiş,fare benim odaya yuva yapmış, biz kapan falan kurduk odaya, salonda annem ve ninemle oturmak istemezsin sanırım,bide babam tabi, bide bizim ufaklık..

O kadar kıvırmaya rağmen olsun ben sıkılmam geliyorum diyenlerde var hani :nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar