Miniklere Özel "23 Nisan Temalı Resim Yarışması" oylama başladı

Hangisini beğendini?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben buralarda yokken yarışmamız başlamış bile
Bende ayrım yapamadım iki miniğimizin eline sağlık çocuklarımız duygularını hayal dünyalarını resimlerde çok güzel anlatıyorlar bu resimlerde bunun ıspatı tebrik ederim minişlerimizi

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
attachment.php

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Temalı Resim Yarışmasına katılan 2 miniğimizde yaptıkları resimle beğeni topalayıp kupayı beraberce kaldırdılar :cak: Sıladayımın kızını ve nk83'ün yeğenini tebrik ediyoruz ve bu özel gün için verdikleri emeğe teşekkür ediyoruz

1.Aday :foto:Sıladayım ve biricik kızı :kupa:

view-pic-img.html

2. Aday :foto:nk83 ve biricik yeğeni :kupa:

attachment.php

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İki minişimizide tebrik ediyorum keşke katılımı daha bol olan bir yarışma olsaydı Nkcım yiğeninin ellerine sağlık resmi çok güzeldi canım :huhuu::utan:benim kızımın yaptığı resim geçen sene üçüncü sınıflar arasında yapılan resim yarışmasında birinci olmuşdu öğretmenleri resimdeki anlatımın çok beğenmişlerdi ve duygulanmışlardı ödül olarakda bisiklet kazanmışdı burda da sizlerin sevgi dolu mesajlarınızla övgü aldığı için çok çok teşekkür ediyorum

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
aa aciklanmis ben nasil farketmedim sila ablam kizini nk'm yegenini ayri ayri tebrik ediyorum cok guzeldi ikisinin de resimleri

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Aaaa ne zaman başlamış ne zaman bitmiş gerçi başlama tarihine bakınca Türkiye yollarındaydım görmemem normalmiş :tskler: neyse iki güzeli de o küçücük ellerini öpüyorum ikisini de tebrik ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar