Minikler Sanat Kursu

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sanatkursu_05012011.140153.jpg
Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Halk Eğitim Müdürlüğünün bünyesinde Trabzon’daki ilköğretim okullarında çocukların sanata yatkınlıklarını ortaya çıkarmak ve sanatsal eğitim vermek amacıyla egzersiz kursu düzenleniyor. Bu kapsamda Trabzon’da Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda Zehra Ekim, Seda Cevahir ve Zeynep Kazancı tarafından resim kursları düzenleniyor. Okul Müdürü Muhsin Çavuşoğlu ve okul idaresinin de katkılarıyla yapılan kurslar öğrenciler tarafından çok severek takip ediliyor. Öğrenciler resim, müzik ve halkoyunu kurslarında hem kendilerini geliştiriyor hem de sanat ve sosyal yönden eksikliklerini gideriyor.

Bu kapsamda öğrenciler tarafından yapılan eserler de panoya asılarak gelişimleri takip ediliyor. Öğrenci velileri de kursların çocukların sosyal ve sanatsal anlamda gelişimini için çok önemli olduğunu verilen eğitimlerden memnun olduklarını dile getirdiler.

Alıntıdır.

Kızımın Gittiği okulun kapsamındaki resim kursunda yaptıkları etkinlikler burda yöresel gazete de çıktı bende sizler paylaşmak istedim benim kızım resimde soldan ikinci öğrenci
Kızım resim yapmayı çok seviyor ve kursda yaptıkları resimler çok güzel elsanatlarında yaptıkları da ayrı güzellikte sergileri yapıldığında kendi çektiğim resimleri de sizlerle paylaşırım kızlar

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ne güzel eğitici.....paylaşım için saol sılacık yeteneği neye fazlaysa ona yoğunlaştırın kızını

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
çok güzel canım. bir yeteneği varsa üstüne düşmeniz harika .
.sergilerden resimleri görmek isteriz tatlım...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ne güzel sanatla uğraşması kızının canım. :kayris:

Fotoğrafları da sabırsızlıkla bekliyoruz :sila:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Teşekkür ederim kızlar benim kızımın resime olan yeteneği çok fazla bu yüzden bukursa gitmesini özellikle öğretmeni çok istedi bende hiç düşünmeden gönderdim resimler sergilendiğinde mutlaka paylışıcam tabikide sizlerle yaptıklarını eve gönderse öğretmeni şimdiye kadar çokdaaan eklemiştim ama öğretmeni vermiyor güzelleri ayırıyormuş sergi için çünkü
Kızımın gittiği sadece resim olsa içindeki enerji biraz azalsın diye gittiği kursları yazayımmı size:kptmya::kptmya:Bagminton pinpon basketbol valeyboluda istedi bukadar yetmezmi kızım diyorum annecim çok seviyorum noluuurr diyo bende kararsız kaldım valeybolamı satrançamı göndereyim diye ben satranç diyorum onda hep oturuyorum ama diyo:kptmya:yerinde duramayan cadı:kptmya:oda hayır anne valeybol diyobu kızın enerjisine ben yetişemiyorum kızlar

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cocuklarla böyle ilgilenmeleri ne güzel. Kizininda sanatla ilgilenmesi cok güzel canim.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Maşallah yetenekli güzel kızına canım :) inşallah ilerletir bu becerisini resim yapmak çok ayrı bir yetenek bence...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar