Mide kanseri olan yada hastası olan var mı?

OP
deniz 22

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
Sizde böyle bir rahatsizlik mi var acaba?

Yok canım benim ama çok sevdiğim komşularımla üzüntülerini paylaşmak için belki örnek verebilen arkadaşlar olur diye düşündüm.Pek hoş bir konu değil ama hayatta herşey bizim için var oluyor.Siz Almanyada mı yaşıyorsunuz?

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun hastalığın her türlüsü zor ve her şey biz insanlar için ,acil şifalar diliyorum komşunuza..

OP
deniz 22

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
ÇOK çok sağ olun gerçekten çok ağır bir süreç.İlginiz için teşekkr ederim.

OP
deniz 22

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522

Komşum yanına çağırdı o da benden moral alıyor herhalde, fazla elden bir şey gelmiyor zaten.Herşey Allahın isteğine göre oluyor.Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Biraz geç cevap vereceğim ama yazmadan alı tutamıyorum kendimi sağlık konusu neticede..
Ben mide kanaması geçirdim.13 gün yoğun bakımda kaldım..Mide sorununu sanırım benden ağır yaşayan yoktur 52 kilodan 42 ye düştüm halada mücadele içerisindeyim :öhööö:

zeynepnehir

Daimi Üye
Tepki
1.028
ablacım merhaba benim dayımda bu illete tutuldu ama geç farkedildiği için tedaviye geç kalındı 50 yaşındaydı günden güne zayıfladı küçücük kaldı :( tedavi işe yaramadı kaybettik...

OP
deniz 22

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
Biraz geç cevap vereceğim ama yazmadan alı tutamıyorum kendimi sağlık konusu neticede..
Ben mide kanaması geçirdim.13 gün yoğun bakımda kaldım..Mide sorununu sanırım benden ağır yaşayan yoktur 52 kilodan 42 ye düştüm halada mücadele içerisindeyim :öhööö:
Çok çok geçmiş olsun,aman güzel kardeşim hayatının gençliğinin kıymetini bil.Herşeye kafayı takma biz taktık zamanında, geç akıllandık ne yazık ki.Ne oluyorsa stresten oluyor,bakış açımızı değiştirirsek,yaşam daha güzel oluyor.Allaha emanet ol canım.:)

OP
deniz 22

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
ablacım merhaba benim dayımda bu illete tutuldu ama geç farkedildiği için tedaviye geç kalındı 50 yaşındaydı günden güne zayıfladı küçücük kaldı :( tedavi işe yaramadı kaybettik...
Ah zeynepim üzüldüm güzelim,cennet mekanı olsun.İnsan ölümün var olduğunu biliyor, fakat acı çekmekten ağır tedavilerden çok korkuyor.Nerede hasta varsa Allah yardım etsin şifa veren olsun.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar