Metehan'ımıza kavuştuk

pınar

Yeni Üye
Tepki
17
Arkadaşlar 24 Ekim Cuma günü Metehanımız aramıza katıldı.
İşte Metehan 'ın doğum hikayesi ;
Salı günü doktor kontrlüm vardı ve doktorum doğuma 2 hafta gibi bir süre olduğunu söyledi. Perşembe sabahı nişanım geldi ve doktora gittik.Doktor 2 cm açılma olduğunu artık dikkatli olmamız gerektiğini söyledi ama hala bekliyorduk ne zaman olacağı belli eğildi ve bu bekleyiş 1 hafta da sürebilirdi. Ama çok beklemedim Perşembe gece 3 te sancılarım başladı 5 te hastaneye gittik ve sancı makinesine bağladılar.9 a kadar sancılara tahammül edebiliyordum açılma da 6 cm oldu. suni sancı vermeye başladılar aman Allahım o ne acı tahammül edemiyordum ama ne çare ki çekmek zorundaydım açılma 7 cm olduğunda artık son du epidural ya da sezeryan hiç önemli değil dayanamıyorum dedim ama doktorum ısrarcı davrandı cuma günü öğlen 2 buçuk ta doğumhaneye aldılar sansi orası kolay mı?
Bebek gelmiyordu ıkınmalar başladı ebeler bastırıyor ben ıkınıyorum derken Metehanımın sesini duydum bundan sonrası artık hiç önemli değildi ağlamaya başladım o tarif edilemez bir duygu Allah herkese ane olmayı nasip etsin inşallah

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Pınar'ım hoşgeldin,demek gelirken elinde boş gelmedin.Bizlere Metehan'ımızıda getirdin..
Hoşgeldin bebek,sefalar getirdin:besik:
Rabbim vatana,millete,ailesine hayırlı evlat olmayı nasip etsin.
Rabbim sağ salim,analı babalı büyütmeyi nasip etsin..
Çok sevindim çokkk,darısı tüm hamişlerimizin başına inşallah:eek:

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Gözün aydın canım.Darısı zamanı gelince bizlerin başına ;) Metehan'ımızada hoşgeldin
diyorum.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Bebeğiniz sağlıklı uzun ömürlü olsun dileklerimle...Dünyaya hoşgelmiş sefalar getirmiş..Güle güle büyütün..

Tepki
8.216
ah canım sende benım gibi sunı sancı mağduru olmussun neysekı kurtulduk çok seker bebişlerımız oldu vatna mıllete aılesıne hayırlı evlat olsun ınsallah gozunuz aydın:D

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
canım Allah analı babalı sağlıklı mutlu büyütmek nasip etsin

mervegecit

Aktif Üye
Tepki
55
gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
annelik kutsaldır işte rabbim saglıkla analı baba büyümeyü nasip etsin inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar