Mesafeler mesafeler

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Iki kisi yanyana olupta birbirini anlayamayan,empati yapamayan o kadar cok kisi var ki.Tek derdin ozlemek olsun,Kavusursun insallah hic merak etme.

OP
Q
Tepki
80
ben bittim şafak bitmioo ... sabır sabır nereye kadar mutsuzum birasda yorgun sanırım onlu tatili hakettimm izne cıkıcak bakalım hayırlıısı :(

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
tatlım insanlar yanyana olunca her hareketı gözlemler ve zamanla bişeyler yanlış yonde akar.mesafeler ise özlemi herzaman arttırır aşkın tuzu biberidir sevgi oldumu araya özlem girerse eger bağlılık artar hiç üzme kendini sakın zamanı geldıgınde kavuşucaksın..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653
Hayırlısıyla gelir canim üzülme bu günlerine dönüp baktıgında gülümseyip hatırlıcaksin :uzulme:

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
canım ben de eşimi evlenmeden hem askerdeyken bekledim ah.
biz sevgiliyken eşim belçika'da yaşıyordu ailesi ile birlikte .zor zamanlardı tabi ama geçiyor insan hatırladıkça tebessüm ediyor :)

OP
Q
Tepki
80
tatlım insanlar yanyana olunca her hareketı gözlemler ve zamanla bişeyler yanlış yonde akar.mesafeler ise özlemi herzaman arttırır aşkın tuzu biberidir sevgi oldumu araya özlem girerse eger bağlılık artar hiç üzme kendini sakın zamanı geldıgınde kavuşucaksın..

kavuşcamıza bende inanıorum biras yorgunumm :uzgun:

OP
Q
Tepki
80
canım ben de eşimi evlenmeden hem askerdeyken bekledim ah.
biz sevgiliyken eşim belçika'da yaşıyordu ailesi ile birlikte .zor zamanlardı tabi ama geçiyor insan hatırladıkça tebessüm ediyor :)

ben izmirde oda istanbulda yaşıoo :( beklemkden yoruluo insan sarılmak istiooo -kop:gulegule: yanında olsun istiooo tbi bunlarda gecicekkk tşklerr :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar