Merhaba canlarim

datlu sapuk

Daimi Üye
Tepki
618
Uzun bir sure aranizda yoktum sizleri cok ozledim agir bir tedavi surecinden geciyorum rahim kanseriyim suan halen tedavim tedavim devam ediyor lutfen dualarinizi eksik etmeyin arkadaslar sizleri cok seviyorum hakkinizi helal edin sizler benim ailemsiniz iyi gunumde kotu gunumde yanimda oldugunuz icin hepinize ayri ayri tsj ederim iyiki varsiniz

Tepki
32
datlu sapuk öncelikle geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin.Ben yaklaşık 40 gün evvel facebookta rastladım bu sayfaya inceledim okudum.denemeliyim dedim ve ailece beni kırmadılar ve başladık karbonat içmeye sabah akşam bir bardak suda bir çay kaşığı karbonatı eriterek içtik ve hala içmeye devam ediyoruz çünkü çok güzel sonuçlar aldık.ayak ve kol ağrılarım geçti.oğlumun kızımın alerjisi vardı geçti.kızım mide hapları içiyodu bir aydır hap içmiyor.Beyimin beli ağrıyodu geçti ayak mantarı geçti çok şükür.kendimizi çok zinde hissediyoruz.Ayrıca 1 ayda 4 kiloda zayıfladım kanşekerim düşüyodu düzene girdi.İnceleyin bu sayfayı şifa bulursunuz inşallah.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

facebook.com/pages/Kemal-Milar/175346669287746?fref=ts

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Uzun bir sure aranizda yoktum sizleri cok ozledim agir bir tedavi surecinden geciyorum rahim kanseriyim suan halen tedavim tedavim devam ediyor lutfen dualarinizi eksik etmeyin arkadaslar sizleri cok seviyorum hakkinizi helal edin sizler benim ailemsiniz iyi gunumde kotu gunumde yanimda oldugunuz icin hepinize ayri ayri tsj ederim iyiki varsiniz

Tatlım Allah şifalar versin. ve kuvvet versin.
İyileşme sürecinde de aramızda olmanı dilerim :eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Bu dünya imtihan dünyası birtanem.Hepimiz bir şekilde sınanıyoruz bu yaşan dünyada.Rabbim sağlık versin sana inşallah.
Bu geçici bir dönem ve pozitif düşün inan bu şekilde düşünürsen bunu yenersin.
Senin için bol bol dua edeceğimden şüphen olmasın.
Sende sakın aklına kötü şeyler getirme.Rabbim seni ailene bağışlasın.O güzel yüzlü çocuklarına ve eşine bağışlasın inşallah.
Rabbim tez zamanda acil şifalar versin.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347

Geçmiş olsun canım en kısa zamanda sağlığına kavuşup neşeli ve sıcakkanlılığınla görmek istiyoruz seni ,moralini bozma en önemlisi tedavine devam edip moralini yüksek tutman, güzel haberlerinden mahrum bırakma bizi olur mu,sevgiler..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
geçmiş olsun Rabbim şafii adıyla şifa versin güzel haberlerini bekliyoruz..

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515

Allah şifa versin canım helal edin ne demek sonuna kadar helal tabi hepimiz kalben senin yanındayız merak etme dualarımız tez zamanda iyileşmen yönünde sen pozitif güçlü sağlam birisin hiç endişe etme güzel haberlerini bekliyoruz :teselli:

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230

Allah şifa versin asla ümidini kaybetme derdi veren dermanını da verir elbet

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Aynen öyle o senden korksun bu motivasyonunu hiç düşürme moralin ne kadar yüksek olursa iyileşme sürecinde bir o kadar olumlu etkilenir ayrıca gençsin ve eminim bunun ekstra avantajı da olacaktır. Bir an önce sağlığına kavuşmanı dilerim canım

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Hepinize çok tsk ederim canlarim eminim yenicem bu hastalığı o benden korksun ben ondan korkmuyorum tek korkum cocuklarim kocam derdi veren rabbim dermaninida verir inşallah dualarinizi lütfen eksik etmeyin sizleri çok seviyorum

İşte bu sapığıma da bu yakışır

En Nuri Alço halinle elinde gazozunla seni burda bekliyor olacak tüm hurilerin

Değil mi @bitter_im

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ablam Allah aşkına hakkınızı helal edin ne demek ağzından çıkan lafa bak yahu kızarım darılım öpücük felan vermem..Hem sen beni öpmesen ne yaparım hareminin gözdelerinden geleceğinde hasekilerinden değilmiyim :interest:

Kuzum derdi veren Allah'ım dermanınıda verir sen yeter ki inançlı ol ki sen çok güçlü bir annesin değil mi ? Gül gibi çocukların aslan gibi eniştemiz var.Sana en büyük sebep onlar olsun..Lütfen keyfini hiç bozma ve hayatına en güzel şekilde güle eğlene devam et sana yakısan sekilde..
SENİ SEVİYORUM KUZUM.

maren

Daimi Üye
Tepki
1.427
Senin o guclu kuvvetli iraden butun hastaliklarin ustunden gelecekve saglikla yine armiza dönceksin.SENI SEvIYORUZ

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar