Merhaba bir bakarmısınız?

zeynep_ist22

Yeni Üye
Tepki
9
1. 5 ay once dişciye gittim dişcimı cektırdım ama bırdaha dıscıye gıtmedım bu hafta gıdecektım ama adet oldum adet olunca dolgu olmazmı dogrumudur ?

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım bi alaka kuramadım ama olabilirde bilemiyorum netten araştır bi istersen...

H

Hera

Misafir
Tatlım dişini çektirmekle :eek:ys: dolgunun ne ilgisi var yerine protezmi takacak yoksa çürüyen bölgeye dolgu mu yapacak Ayrıca Adet olunca diş doktoruna gidilmeyeceğini ilk kez duyuyorum bunca zaman diş doktoruna giderim 3 ayda bir kontrole ve Temizliğe giderim bunu ilk kez duyuyorum bence böyle şeylere inanma

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Tatlım dişini çektirmekle :eek:ys: dolgunun ne ilgisi var yerine protezmi takacak yoksa çürüyen bölgeye dolgu mu yapacak Ayrıca Adet olunca diş doktoruna gidilmeyeceğini ilk kez duyuyorum bunca zaman diş doktoruna giderim 3 ayda bir kontrole ve Temizliğe giderim bunu ilk kez duyuyorum bence böyle şeylere inanma

canım galiba arkadaş dini boyutunu düşünerek sormuş.mesela adetliyken saç boyatmakta abdeste engel galiba öyle bişi düşünüyor....

OP
zeynep_ist22

zeynep_ist22

Yeni Üye
Tepki
9
bir arkadasım soyledı adetlıyken dıse dolgun yapılmazmıs 1.5 ay gectı gıdemedım sımdı 2 dıs agrıcak durumda kanama oldu dısde

H

Hera

Misafir
bir arkadasım soyledı adetlıyken dıse dolgun yapılmazmıs 1.5 ay gectı gıdemedım sımdı 2 dıs agrıcak durumda kanama oldu dısde

E git bir an önce doktorun şu zaman da Mutlaka gelmelisin demedimi üstelik Kokuda yapar ağzında yakışık almaz yani dikkat derim şahsen Geçmiş olsun

OP
zeynep_ist22

zeynep_ist22

Yeni Üye
Tepki
9
gel demıstı bende tatıle gıttım oda tatıle cıkmişti temmuzda agustosda da ramazan olunca kaldı gıdecem carsamba kesın bıterse persembe randevu alcam

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519

sağlık açısından dr. sormuştum ben bir sakıncası olmadığını söylemişti
sanırm kaplamaydı
dolgudan emin değilim

H

Hera

Misafir
Diş olayı öyle bir olayki geciktikçe daha zor durumlara sürüklenip tedavi güçleşiyor acı verici oluyor sana tavsiyem ağız ve diş sağlığını genç bir bayan olarak asla İhmal etme en önemli şeylerden biri inci gibi dişler ve tabi kokusuz sağlıklı bir Nefes kimse kimseye söyleyemez ağzın kokuyor vesaire die :eek:ys: sen kendinde anlayamassın tatlım duymassın oyüzden dikkatli ol

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Diş olayı öyle bir olayki geciktikçe daha zor durumlara sürüklenip tedavi güçleşiyor acı verici oluyor sana tavsiyem ağız ve diş sağlığını genç bir bayan olarak asla İhmal etme en önemli şeylerden biri inci gibi dişler ve tabi kokusuz sağlıklı bir Nefes kimse kimseye söyleyemez ağzın kokuyor vesaire die :eek:ys: sen kendinde anlayamassın tatlım duymassın oyüzden dikkatli ol

kesinlikle katılıyorum sana heracım.ağız sağlığı herkes için önemli ama güzelliğine ve bakımına özen gösteren biz kadınlar için daha önemli olmalı....

H

Hera

Misafir
Evet Melekçim o yüzden bende 3 ayda bir temizletirim bakar doktorum çürük varmı sorun varmı die geçen gün Bir Parfümeriye girdim Hoş bir bayan yardımcı olmak maksadıyla yanıma geldi Şampuanlarla alakalı bilgi istemiştim :böö: ammaann yarabbi ağzı nasıl kokuyor nasıl kokuyor anlatamam koşarak uzaklaştım Yanından ve o kadın adına da üzüldüm doğrusu farkında değil yazık kimsede söyleyemez ancak çok yakını söylemesi gerek..

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Evet Melekçim o yüzden bende 3 ayda bir temizletirim bakar doktorum çürük varmı sorun varmı die geçen gün Bir Parfümeriye girdim Hoş bir bayan yardımcı olmak maksadıyla yanıma geldi Şampuanlarla alakalı bilgi istemiştim :böö: ammaann yarabbi ağzı nasıl kokuyor nasıl kokuyor anlatamam koşarak uzaklaştım Yanından ve o kadın adına da üzüldüm doğrusu farkında değil yazık kimsede söyleyemez ancak çok yakını söylemesi gerek..

canım seni çok iyi anlıyorum bende aynı şeyi kuaförde kaşlarımı aldırırken yaşamıştım çok kötü bi durum cidden.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar