Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak resim eklemek hakkında bana yardımcı olun

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
arkadaşalar ben resim ekleyemiyorum kopylayıp yapıştırıyorum ama olmuyor mesaj çok kısa deniyor acaba bunu bana açıklıcka birisi varmı yardımlarınızı bekliyorum lütfen bende eklekem istiyorum ama olmuyor yoksa bu siteyi bırakıcam yapamıyorum çünkü bıraknakta istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
arkadaşalar ben resim ekleyemiyorum kopylayıp yapıştırıyorum ama olmuyor mesaj çok kısa deniyor acaba bunu bana açıklıcka birisi varmı yardımlarınızı bekliyorum lütfen bende eklekem istiyorum ama olmuyor yoksa bu siteyi bırakıcam yapamıyorum çünkü bıraknakta istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler

Merhaba NAz;
Seve seve yardımcı oluruz tabiki.
Öncelikle en baştan birlikte yapalım ne dersini-ayse

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eğerki hiç bir siteden dovloand etmeden direk bilgisayarınızdan resim eklemek istiyorsanız;
attach.gif
mesaj panelinden eklentileriniz tercihinden direk bilgisayarınızdan resim yükleyebilirsiniz.
Eklentileriniz
attach.gif
tercihini işaretledikten sonra açılan yeni sayfada Gözat kısmından istediğiniz resmi yükleyebilirsiniz.

OP
naz79

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
valla mesaj peneli nerede anlamdım giitarıyom ama bulamıyom ben diyelim bir siteden eklemek istiyom nasıl yapacam lütfen yardım et bene

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
valla mesaj peneli nerede anlamdım giitarıyom ama bulamıyom ben diyelim bir siteden eklemek istiyom nasıl yapacam lütfen yardım et bene

Özel mesajdan yazdım Naz birde buradan yazıyorum;
Mesaj yazma panelinde bu şekilde mesaj yazmadan evvel..
Hemen gülümsemelerin üzerinde
switchmode.gif
köşede A harfi var bunu işaretlediklten sonra kopyala yapıştır yap canım,o zaman kopyala yapıştıra izin veriyor mesaj yazma paneli,bu anlattığım gibi denermisin.
Resmini ekliyorum buraya;
15gfpu8.jpg
[/QUOTE]

nalya

Üye
Tepki
29
bayanlaarrrr konu açarken resim eklemenin daha basit yolu yokmu burdan zor oluyor geç açılıyor

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bayanlaarrrr konu açarken resim eklemenin daha basit yolu yokmu burdan zor oluyor geç açılıyor

bilgisayardan ekliyosan başka yolu yok ama başka bi siteden ekliyosan ordaki resmi kopyala cevap yazdığımız yerde altta gelişmiş arama yazar ona tıkla üst sağ bölümde
switchmode.gif

bu işareti göreceksin ona tıkla ve yapıştır resmi olur canım ama dediğim gibi pcden resim yüklerken olmuyo bu yöntem

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar