Meleğimm doğduuuuu

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
ho%C5%9Fgeldin+bebek.gif

Gözünüzaydın canım...Rabbim tüm kötülüklerden korusun ...Analı babalı büyütsün inşallah Allah a emanet olun..-hmm:eek:

OP
P

prenses

Daimi Üye
Tepki
625
oglusumun adi ayaz 3340 gram 51 cm dogdu...
gecen hafta persembe yani 25 mart gunu doktora gittik gunum gecmisti 41.haftadaydik..biraz yerinden oynattilar dogsun diye ogun agrilarim basladi hafif hafiff...aksam saat 10dan sonra sancilar basladi once yarim saatte bir geldi snra 10 dakika ve en sonda 5 dakkada bir gercek sancilar ama cokk fenaydi belimi kesiyolar gibiydi..butun gece o acilari cektim tabi bu arada eve ebe gelip kontrol ettii acilmalari gece 1 de 1cm acilmisti sabah 6da hastaneye gittik halaa 1 cm di ama ben dayanamayiodum tekrar eve geldik dus yaptimm tekrar ebe geldi 4cm olmus geri hastaneye gittik ama sancilarr cok fenaydi belimi kopariyolar gibi dayanamiyodum hastanede hala 4cm di acilmiyodu suni sanci taktilar ama acilara dayanamadim ve belimden igne yaptilar epidural oldu.biraz rahatladim anlatirken bile yasiyorum suann yazamiyorumm isalla iyi anlatabiliyorumdur..sonraaaa acilma 7cm oldu biraz daha beklediler vee sonunda 10 cm oldu doktorlar geldi normalde bizim burda ebeler yaptiriyodu benimki zor oldugu icin doktorlar yaptirdi :dusun:cikmada problem oldu ve maalesef suan dikisliyim ve ve kafasindan vakkumla cektiler ama simdi kafasi iyi cok sukur..

gercekten anne olmak cokk zorr ama cokk guzel cok baska bi duyguu
o kadar cektigim aciya degermisss iyi dogdunnn ayazimmm:eek:

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
hayırlı olsun canım yavrunuz.. rabbim sağlıklı,mutlu,uzun bir ömür nasip etsin inşallah...:besik:.

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
-hmm-hmm-hmm

gözün aydin birtanem
cok ama cok sevindim inanki

hosgelmis sefalar getirmis minik melegin

Rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insaallah

hayirli ve saglikli evlat olsun

meleginizle
mutlu
mesut
saglikli
huzur dolu yillar dilerim canim

:eek::eek::eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
slmmm arkadaslar 26 mart 2010 16:52 de bebisimm geldii...
coookk zorr bi dogumduu ama herseye degermisss..cok mutluyummm

cnm bu gece ruyamda hamıle gordum kendımı annemle doktor doktor gezıyorum bı sıkıntı vardı dogumla ılgılı
demekkı senın haberını alıcakmısım :eek:
rabbım bıranonce saglııgna kavustursun sızlerı
hayırlı olsun gozumuz aydın cok sevındım-hmm

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım gözünaydın:eek: Aklımdaydın hep-hmm

Ayaz dünyamıza hoşgelmiş. İnşallah ismi gibi hayatı, sağlığı, kısacası herşeyi güzel olur

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin canım:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar