Mayayla saç dökülmesine son.

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883

Ya dediğin gibi keçeleşirse canım ondan da korkuyorum sen ikinci denemede saçlarım keçe gibi oldu dedin ya,ne diyosun?

ben hemen ayni haftasi yaptim ya,ondan diye dusunuyorum ama,bikac hafta ara oldumu olmaz saniyorum,amaaaa bilmem tabi,,bunda kararsizim iste,,,,sen bilirsin,,,bende yapicamda biturlu yapamadim,,,

G

guzelcem

Misafir
stresden dökülür canlarım üzülmeyin kafanıza toka bile takmayın:kptmya:siirtin bittim sabunuve hatay ın meşhur sabunu har mı kar mı artık saçlara mükemmel sonuç veriyor sürekli kullanacaksınız en az 1 sene mucuks size...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fındık, annem zeytinyağı sabunu demişti. Onu denesene; ama %100 doğal olacak. Bakalım bana getirecek annem onla yıkayacağım birde saçlarımı :dertli:

esrabircan

Yeni Üye
Tepki
4
maya ile ilgili bu tarifi haftada iki kez firiksiyon yaparak denedim ve 2 saat beklettim pek bi değişiklik olmadı yine saçlarım çok dökülüyor ama devam edeceğim.

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
benim saçlarım çok dökülüyor hatta doktora bile gitmeyi düşünüyorum bunu denemdim denemk lazım aslında belki faydası olur

G

guzelcem

Misafir
Evet önlüyor araştırma yapdım oldukça faydalarını öğrendim, ben az önce uygulamasını yapdım inanın dökülme seyreldi hemen etkisini gösteriyor.

Grimsi

Aktif Üye
Tepki
93
benim saçlarım da dükülme yoktu ama son bir aydır çok var stresten mi yoksa saç boyasından mı( 20 günde 3 kere boyadım)bilemiyorum avuç avuç çıkıyo bazen birde banyoda çok dökülüyor:lala:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Mayanın iyi gelmediği bişey yok gerçekten cildede çok iyi geliyor saça denemedim cilde denedim çok faydalı eminim iyi geliyordur saçada deneyelim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar