Masumlar Apartmanı (Trt 1)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515

Masumlar Apartmanı oyuncuları ve konusu merak konusu. Masumlar Apartmanı bugün ilk bölümüyle yayın hayatına başlayacak. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı TRT 1'de yayınlanacak. Peki Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Yeni bir dizi daha bu akşam izleyicilerle buluşacak. Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat hikayesin uyarlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Yapımın konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Masumlar Apartmanı konusu nedir? İşte Masumlar Apartmanı oyuncuları...

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI
Farah Zeynep Abdullah
Birkan Sokullu
Ezgi Mola
Merve Dizdar
Alper Saldıran
Metin Çoşkun
Esra Ruşan
Atilla Şendil
Emir Özden
Uğur Uzunel
Gizem Katmer

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı - 20.00

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Cok etkileyici izledimde gerildimde kendini çitilemesi bitirdi beni :aglama:

Leeanna

Yeni Üye
Tepki
19
off kararsızım başlayıp başlamamkta ama farah zeynebi uzun zamandır dizilerde de izlemedim, o yüzden özledik de yüzünü ama yinede bir kaç bölüm bekleyip tepkielre göre karar vericem sanırım, takipteyim :D

aylincan12

Yeni Üye
Tepki
17

Masumlar Apartmanı oyuncuları ve konusu merak konusu. Masumlar Apartmanı bugün ilk bölümüyle yayın hayatına başlayacak. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı TRT 1'de yayınlanacak. Peki Masumlar Apartmanı oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Yeni bir dizi daha bu akşam izleyicilerle buluşacak. Masumlar Apartmanı dizisi gerçek bir hayat hikayesin uyarlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda ise birçok başarılı oyuncu yer alıyor. Yapımın konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Masumlar Apartmanı konusu nedir? İşte Masumlar Apartmanı oyuncuları...

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI
Farah Zeynep Abdullah
Birkan Sokullu
Ezgi Mola
Merve Dizdar
Alper Saldıran
Metin Çoşkun
Esra Ruşan
Atilla Şendil
Emir Özden
Uğur Uzunel
Gizem Katmer

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Yayin Tarihi: Her Salı - 20.00

Çok beğendim ya harika

Tepki
9
off gittikçe güzelleşiyor, kararsız olan varsa hemen başlasın derim iple cekiyorum yeni bölümleri valla :bengeldim:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Akşamki bolum cok boğucuydu ruhum sıkıldı ama Merve Dizdar (Gulben) kusursuz oynamış helal olsun inanılmaz iyi sahnelerdi. Han'a bir gıcığım zaten iyi oldu ona :puan:

Babalarına ba-yıl-dım! Adamın sahneleri ve olaylara dahil oluslari cok tatliydi. Arada kafa gidip geliyor ya bu kadar iyi oynanir :puan:

Naci'nin kazan dairesi mevzusu fazla uzamış bu bölüm sonunda oradan kurtulmalıydı ama diğer bölüme de sarktı :düsün:

Bu Anıl'ın Han'ın Ceylan'ı ile bir bağı var herhalde o kismi kacirdim oradan takmistir diye dusunuyorum. Karakter cok sinir bozucu tahammul etmekte zorlandim ama canlandiran oyuncu cok iyi bir oyuncu gercekmis hissi veriyor oynarken

Esat'a burun kiviriyorum artik hayal kırıklığı yarattı beklerdim ki ben sevgimle Gulben'i iyilestiririm desin ama yok döndü gitti pısırık :lafdinle:

Esra karakteri de biraz antipatik ya Gulben'e yardim ettirerek izleyiciye sempatik göstermeye çalışmışlar gibi geldi nedense. Bir de ben hic cicek almadim demisti biri nette bilmem kacinci bolumde aldi ya senarist uyuma diye videosunu atmis aldigi anin :kopkop: bizim izleyici cok fena ya aninda yakaliyor valla.

Bayram'ı da kaybettik adam Gulben'in her eşyasını saklamış hani bir gun olur da geri vermesi gerekir mutlu olsun diye dese ve bir odada istiflese tamam ama evinin salonunda tutuyor olusu bebekleri koltuga oturtusu falan yaptigini hos göstermekten öte bunun da kafa gidik dedirtti :gülsemmi: ailesiyle yaptıgı tel görüşmesi de bunu destekledi tabii.

Hala dizideki psikolog mu psikiyatrist mi neyse ondan hic memnun değilim arkadaş danışanlarıyla bu kadar kötü ilgilenen bu kadar olaylara pasif kalan terapilerini abuk sabuk yapan bir doktor olur mu ya :521: Bir de danismanlari psikiyatrist guya hic mi demedi boyle olmaz diye bir usul erkan ogretselerdi bari oyuncuya

Ne gömdün be nk bir sus :kopkop:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515

Safiye'nin kız isteme kombinine koptum :kopkop:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Gülben ya :mavis: Dün çok tatlıydı inşallah bu Esat bir yamuk yapmaz ikisini bir arada sevsem de sanki her an bir terslik olacak gibi geliyor. Yalnız o saç baş dağınık çatlak Anıl'la (Ali) da çok sempatik oldular he:saskin: tatlı tatlı konuşurken adam aniden senin obsesif kompülsif bozukluğun mu var diyor Gülben ne alakası var ya bozuk sensin diye yükseliyor koptum sokak ortasındaki hallerine haha

Hikmet amcanın Naci'nin notunu Safiye'ye vermemek için yutmasına ayrı koptum o adama da bayılıyorum çok şeker :kriz:Adama yere düşen kağıdı ağzına attı diye bir kase sarımsaklı yoğurt yediler akşama da kız isteme var :gülsemmi: Gerçi Gülben'e uyup çamaşır suyu içirmediklerine sevindim :kopkop:

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
Evet ya gülben çok tatlı ya
Inşallah bir yamukluk yapmaz esat çok üzülür

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.453
İkiside çok güzel oyuncu 'ya mimikler hele

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Bayram başta iyi geldi bana ama onun da büyük sıkıntıları var. Gülben'in atılan eşyalarını alıp evinin kullanım alanlarına yerleştirmiş bebekler koltuk üzerinde duruyor anne babasıyla kızla sanki aralarında bir şey var da istemeye gelecekler gibi telefon görüşmesi yapıyor falan o hastalıklı bir durum bir anda soğudum o karakterden. Safiye'ye Gülben'e diğerlerine psikolojik sorunu olmayan onları iyileştirecek tipler lazım.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar