Makyajsız da Güzel Olabilirsiniz

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Makyajsız da Güzel Olabilirsiniz

Makyajsız, doğal halinizle de güzel görünebilirsiniz...

Doğallık, en az güzellik kadar önem teşkil ediyor kadınlar için. Özellikle yaz gelince makyaj yapmaktan kaçan kadınlar, doğal halleriyle de gönülleri fethetmeyi biliyorlar. Doğal güzelliğinizi destekleyecek birkaç öneri de bizden.
su-icme_bc040efe-42f6-4132-a1e3-1aeb933304e8_1.jpg

Dudaklarınızın kurumasını ve çatlamasını önlemek için, bol bol su tüketin ve arada bir yumuşak kıllı bir diş fırçasıyla, dudak bakım kremlerinden kullanarak dairesel hareketlerle masaj yapın.

Düzenli olarak sağlıklı cilt kremleri kullanmak, cildinize parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Yüzünüzde yara izi varsa, koyu renk fondötenlerden kaçının ve renkli, açık renk fondötenlere ağırlık verin.
krem_82d25c17-9f0a-42de-870a-011d02e617e0_1.jpg

Kaşlarınızın şekline, hem bakışlarınızı hem de yüzünüzün ifadesini değiştirdiğinden mutlaka dikkat edin. Eğer daha parlak bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, kaş diplerinize cildinizden bir iki ton açık aydınlatıcı uygulayın.
kas-kalemi_eaa1ba05-7f2c-4516-9e18-2293cb94e86c_1.jpg

Kirpiklerinizin en dibine, ayırt edilmeyecek şekilde eyeliner sürün. Bir far fırçası yardımıyla dağıtacağınız eyeliner, bakışlarınızı belirginleştirecektir.
Alıntı

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
teşekkürler , :eek:bir de şu eyeliner kendi kendine sürülse de ben yüzümü gözümü mahvetmesem, aldım duruyor hala sürmeyi beceremiyorumm :tskler:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Eyeliner'ı bir far fırçası yardımıyla dağıtın diyor.
Böyle yapmayı deneyen var mı?
Ben hiç eyeliner de kullanmadım gerçi...

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Bende su içmeyi beceremiyorum. Günlük su ihtiyacımı kahveden, koladan ıvır zıvırdan karşılaşıyorum :dertli: Yine de bırakmamak lazım ipin ucunu. Bir şekilde bakım bakımdır. Teşekkürler canım paylaşım için :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar