Lütfen yardım edin!!!

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Ebruli insana bir tecrübe bin nasihattan yeğdir bundan sonra dikkatli olursun sonuçta bu telefon kapatıver gitsin.Benim bir arkadaşıma arkadaşım benle yaşıt düşün anket için kapıya gelmişler oda saf saf bütün bilgileri vermiş.Anketi yapan dış kapıdan çıkınca aklı başına gelmiş ve hemen Emniyete bilgi verdiler tedbir için.Emniyette arkdaşıma şaşmışlar nasıl bu kadar saflık yapabildiniz diye.Arkadaşım kendide şaştı.biz hem teselli ettik hem kıs kıs güldük.:cokkomik:

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Ebruli insana bir tecrübe bin nasihattan yeğdir bundan sonra dikkatli olursun sonuçta bu telefon kapatıver gitsin.Benim bir arkadaşıma arkadaşım benle yaşıt düşün anket için kapıya gelmişler oda saf saf bütün bilgileri vermiş.Anketi yapan dış kapıdan çıkınca aklı başına gelmiş ve hemen Emniyete bilgi verdiler tedbir için.Emniyette arkdaşıma şaşmışlar nasıl bu kadar saflık yapabildiniz diye.Arkadaşım kendide şaştı.biz hem teselli ettik hem kıs kıs güldük.:cokkomik:

yok ablacım ben çok önemli bilgiler vermedim Allahtan gülmeyin ama Allah korusun başınıza gelince insan çok üzülüyor :uzgun:

mebb

Yeni Üye
Tepki
17
bence dikkat et bu gelen aramalara, ne olur ne olmaz...bu istatistiği yapan hangi firmaymış, kadının ismini cismini sorsaydın...neyse korkma aldığı bilgiler bir işine yaramaz ama bir dahaki sefere dikkat et olur mu :panter::panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar