Lütfen yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum :(:(

snejinka1992

Yeni Üye
Tepki
9
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var. Sorun sevgilimle ilgili. 4 senedir beraberiz ben 22 o 23 yaşında. Ama bu yaz başından itibaren bana öyle bişey oldu ki çok fazla üstüne düşer oldum. Hiç rahat vermez oldum. Durmadan msj atmalar, sürekli aramalar. Onun beni aramasına fırsat vermez oldum. Bu da onu çok bunaltıyo. Ama kendimi tutamıyorum eskiden böyle değildim. Aslında böyle davranmamın bir sebebi var. Bi bu yaz başına kadar hiç ayrılmadık ama bu yaz kavga ettik ben ayrılmak istedim o da hemen kabul etti. o kabul edince bilmiyorum ne oldu ben vazgeçtim. barışmak istedim. ayrılığımız 2 3 saat falan sürdü sadece. Ama ondan sonra çok değişti. Eskiden bana sorarak dışarı çıkardı şimdi ben çıkıyorum diyor. bir şey olmadığını biliyorum ama yinede dayanamıyorum hep bana msj atsın benimle konussun istiyorum. yine bu yaz telefonları değiştik ben onun telefonunu aldım ve twitter hesabı olduğunu gördüm baktım birşey yoktu takip ettiği şeyler sadece beşiktaşla ilgili şeylerdi o yüzden kızmadım ama yinede çok zoruma gitti. uzatmadım tartışmadım ayrılma korkusuyla ama neden bana söylemedi anlamadım. sonra bi akşam arkadaşlarıyla dışarı çıktı ben aradım telefona cvp vermedi. aradım aradım aradım ama o kdr çok aradım ki açmadı. telefonu bende kaldığı süre içinde bende telefonundan yakın arkadaşlarının numaralarını almıştım. eğer ona ulaşamazsam onları ararım diye. gizli numaradan aradım çocuğu arkadan sevgilimin sesini duydum. iyice gıcık oldum bu neden açmıyo benim telefonumu diye.bu açmadıkça ben arkadaşını aradım. çocuk kimsin kimsin diyo ben cevap vermiyorum sevgilim anladı herhalde arkadan seni seviyorum dediğini duydum. ama bütün gece açmadı telefonunu bana ilk defa böyle bişey yaptı.o gece eve gelmedi arkadaşlarıyla edirneye gitmişler bi arkadaşlarının yanına öyle dedi. herneyse sabah oldu benim içime kurt düştü. benim facebookum yok ama google yazdım arkadaşının soyadını biliyodum belki facee falan resim bişey koymuştur bakarım diye. bi baktım sevgilimin facebooku var. şok oldum nerden nereye. farklı bir isimle açmış. arkadaşlarında falan çok kişi yok patronu falan var erkek arkadaşları var ben iyice sinir oldum. Çok kötü kavga ettik bu eve gelince ama biz yine ayrılmadık. Ama o kadar güveniyodum ki ona eskiden şimdi bilmiyorum. Aldatma gibi bişey kesinlikle yok. Bi tane bile kız arkadaşı yok. Bu zamana kadar öyle bi sorunumuz olmadı. Ama ndn bana böyle davranıyor neden sakladı anlamıyorum acaba arkadaşlarıyla ilgili birşey mi. Kafayı yiycem artık. Bana diyo ki seni özlememe izin ver. Biraz ağır ol kız gibi ol. Ben bu facebook olayını öğrendiğim gün evine kadar gitmiştim. Sokak ortasında 1 saat kavga etmiştik. Çok kızdı öyle yapmama. Neden açtın diyorum bilmiyorum diyo. Sanırım çok fazla üstüne düştüm sıktım bunalttım. Ama ne yapıcağımı bilemiyorum ya. Çok seviyorum eskisi gibi güzel bi ilişkim olsun istiyorum. Mesela bu akşam arkadaşıyla sinemaya gitti. İlk defa yaptı bunu. İçim içimi yiyor. Kaybetmekten çok korktuğum için bişeyde diyemiyorum. Çok mu anormal davranıyorum. Kısıtlamasam, durmadan aramasam onun beni aramasına izin versem herşey daha mı iyi olur.
Lütfen bana yardımcı olun çok uzun yazdım hala bile kendimi ifade edebilmiş değilim 

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Gulum kendine gel ne olursun,ne yapiyorsn sen boyle bak ben esimi cok seviyorum ama esim bana bunu yapsa bu kadar bunaltsa ben bile sogurum inan.Kacan kovalanir gulum biraz kostursun pesinde,Erkekler zor olani sever.Hem boyle yaparsan o gencle aranda guvensizlige dayali bir iliski olur.Cok yurumez yani.Biraz serbest birak,yazdiklarinda dert edilecek hic birsey yok yani inan,istese face hesabina ihtiyac duymadan baska sitede de yapar yapacagini anladin.Birak arkadaslariyla gezsin,kendine ozel bir alani olsun

OP
S

snejinka1992

Yeni Üye
Tepki
9
Gulum kendine gel ne olursun,ne yapiyorsn sen boyle bak ben esimi cok seviyorum ama esim bana bunu yapsa bu kadar bunaltsa ben bile sogurum inan.Kacan kovalanir gulum biraz kostursun pesinde,Erkekler zor olani sever.Hem boyle yaparsan o gencle aranda guvensizlige dayali bir iliski olur.Cok yurumez yani.Biraz serbest birak,yazdiklarinda dert edilecek hic birsey yok yani inan,istese face hesabina ihtiyac duymadan baska sitede de yapar yapacagini anladin.Birak arkadaslariyla gezsin,kendine ozel bir alani olsun

Bunların farkındayım ama kendime engel olamıyorum. Ona dedim yaptığım çok saçma açıcaksan facebook kendi adınla aç benimde haberim olsun. saklı olmasın ama hayır gerek yok neden açtım bende bilmiyorum zaten saçmaydı diyo. ben ondan hiç birşey saklamıyorum ne dediyse yaptım benim herşeyime karışırdı. şimdide karışıyo ama eskisi gibi değil çok değişti yani. bende değiştim eskiden böyle değildim ama artık çok bunaltıyorum :( kendimide yıpratıyorum. Rahat olmak istiyorum aklı başında güzel bir ilişkim olsun istiyorum. Ama nasıl düzelicem bilemiyorum. Eskisi gibi olmak istiyorum.

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Gercekten seviyorsaniz her seyi asarsiniz merak etme.Daha ne zorluklarla karsilasacaksin.inan of of,Bu gunlerinin keyfini sur rahatca gez.Evlenince ailelerle ugrasacaksin,para sorunlari vb, bunlari dusunup guleceksin inan.Yalniz biraz rahat ol ama nasil olsa benim benim elimde diyede dusunme yani.Senin anliycan ne cok bunalticaksin nede garantici olacaksin.

OP
S

snejinka1992

Yeni Üye
Tepki
9
Gercekten seviyorsaniz her seyi asarsiniz merak etme.Daha ne zorluklarla karsilasacaksin.inan of of,Bu gunlerinin keyfini sur rahatca gez.Evlenince ailelerle ugrasacaksin,para sorunlari vb, bunlari dusunup guleceksin inan.Yalniz biraz rahat ol ama nasil olsa benim benim elimde diyede dusunme yani.Senin anliycan ne cok bunalticaksin nede garantici olacaksin.

İnanın böyle şeyleri duydukça bi güç geliyo bana rahatlıyorum kendi kendime ne kadar yanlış yaptığımı bilsemde aşamıyorum çünkü. Bu akşam sinemaya gittiğini söylemiştim ben bişey demedim rahat olmayı denedim o da aradayım diye haber verdi bende hiç kızmamışım gibi davrandım gayet rahat film nasıl dedim. böyle olmam gerek farkındayım ama her zaman uygulayamıyorum. çok teşekkür ederim söyledikleriniz için hep aklımda yer edinecek.

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Öncelikle sitemize hoşgeldin snejinka:elif: Okuduğum kadarıyla çok bunaltmışsınsevğilini bu kadar üstüne varma bence seviyorsa ki seviyor anlattığına göre biraz oluruna bırak herşeyi hep sen arayıpp durma erkek arkadaşın sana değer veriyorsa zaten oda arar facebokta bir sorun değil herkesin faceboku var zaten genelde onun için ufak tefek olur olmaz şeylerden sevğilinide kırma bence umarım herşey güzel olur canım:huhuu:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
snejinka sen rusmusun.ama konuya gelince bana boyle bir sey yapsaydi.ben hic aramazdim.bos birakirdim bir ara.nasil tipis tipis ariyo goreceksin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar