Lütfen okurmusunuz

adaercan

Yeni Üye
Tepki
1
merhabalar arkadaşlar ben mersinde oturuyorum mersinde bildiğiniz eve ek iş veren firma varmı yada bazen oluyo şehir dışından kargoyla gönderip alıylar o tür bir iş biliyosanız lütfen bana yardımcı olun 21 aylık bi kızım var nisanın 4ünde 5.5 aylık prematür bir bebek doğurdum şu an hala hastanede yatıyo eşim asgari ücret alıyo ev kirası ev ihtiyaçları kızım oğlumun masrafları yetişemiyo kendimize bi toka bile alamıyoruz eşimin çaresizliği karşısında her gün ölüyorum sanki ona biraz destek olmak en azından hastanedeki oğlumun ve kızımın bez sorununu çözmek onun yükünü eşimden almak istiyorum lütfen bana yardımcı olun bildiğiniz bi iş varssa bana yönlendirin.kızımı bırakabileceğim kimse olmadığından çalışamıyorumda bütün ailem adanada..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ada kolye bıleklık gıbı seyler yapıp takıcı tokacaılara satabılırsın bırkac dukkan gezersen aslında boyle yerler evde yaptırıyor dıye bılıyorum

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
eğer el beceriniz yüksekse dantel gibi ince işler çok daha fazla kazandırabilir.Allah yardımcınız olsun

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
Allah yardımcınız olsun
örgü falan yapabiliyorsanız herkesin değer verdiği birşey
keşke başka türlü yardımcı olabilsem

OP
A

adaercan

Yeni Üye
Tepki
1
maalesef örgü dantel gibi şeylere hiç merakım olmamıştı elimden onlar gelmiyo takıcılarda ek iş vermiyo mersinde davetiyecileri de gezdim mersinde o tür iş verilmiyomuş daha çok başka şehirlerden nikah şekerleri mandal işleri kalem işleri felan oluyomuş onlar kargoyla gönderiyomuş kargoyla alıyomuş ödemeyi anında yapıyolarmış onlar hakkında bilgi sahibi olanları bekliyorum iyi dilekleriniz için tşkr ederim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar