Lütfen bebeklerinizi öpmeyin

Tepki
8.216
Annenin öldüren öpücüğü

74812.jpg

Yeni doğan bebeğini kaybeden anne, ölüm nedenini öğrenince şok oldu. İngiltere, iç burkan bu dramı konuşuyor.

İlk defe anne olan 32 yaşındaki Charlotte Karem hastanede doğum yaptıktan bir gün sonra dudağında uçuk çıktı. Talihsiz anne, dudaktaki yaranın bebeğine zarar verip vermeyeceğini hemşirelere sordu.

Hemşire, panik yapmaya gerek olmadığı, uçuğun minik yavruya zarar vermesinin söz konusu olamayacağı, bir iki gün sonra yaranın kendiliğinden iyileşeceği cevabını verdi.

Anne bir kaç gün sonra hastaneden tahliye edilerek evine gönderildi ancak kısa süre sonra bebek yaşamını yitirdi.

Ölümle yıkılan kadın, gerçeği öğrenince asıl şoku o zaman yaşadı. Doktorlar bebeğin ölümüne kadının dudağındaki uçuğun neden olduğunu söyledi.

Küçük Mira'nın bağışıklık sistemi herpes virüsüne karşı yeterince gelişmediği için hayatını kaybetti. Oysa doğum sırasında annenin dudağında benzer bir uçuk çıkmış olsaydı, bebek anne karnında bu virüse karşı bağışıklık sistemini geliştirmiş olacaktı. Böylelikle sıradan bir uçuk nedeniyle hayatını kaybetmeyecekti.

iReM

Daimi Üye
Tepki
539
ayy ne kötü bir şey yaa ALLAH korusun aman bayanlar bencede cok doğru bi haber bu.Zaten insan kıyamıyor öpmeye koklamak yetiyor :)

elma şekeri

Daimi Üye
Tepki
1.278
bebişim yok ama bende yeni doğan bebekleri öpenlere sinir oluyorum...
öpme kardeşim kokla ne anlıyorsun öpünce mikrop kapacak bebek...
yanakları tahriş olacak öpmeyin bebekleri koklayın MİS gibi kokarlar valla:)

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Benim çocuklarım ilk doğduklarında kimseye öptürmemiştim.
Çok kıskandım onları yaklaştırmadım kimseyi.
tavuk gibi civcivlerime el sürdürmemiştim.
Hatta hatırlıyorum kızım demiştim ki kimseye gülme bebğim tek bana gül.:kptmya:
Ben de ne kıskançmışım.
Ama bebkler öpülmez ki tokat kadar acırmış taze yanakları.

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
çk doğru bir paylaşım canım bende çok kızarım bebekleri öpenlere bide laftan anlamıyolarmı deli ediyorlar beni savunmalarıda hazırdır ya yemedikya yada eskiden böyle bişyemi vardı diye

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kimseye öptürmem ama ben öperimmmmm:))uçuk filan çıkmaz ben de hiç çıkarsa öpmem tabi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar