Lekeli ciltler ve çiller için bio-taches

yeşil_nar

Yeni Üye
Tepki
5
Ciltte fazla melanin üretimi olduğunda cilt katmanları arasında biriken melanin cilt renginde artışa (hiperpigmentasyon) ve leke oluşumuna neden olur. Klinikte pigmentasyon artışı en çok aktinik pigmentasyon (güneş lekeleri), melazma (hamilelik lekeleri), çil, yaşa bağlı lekeler, akne, yara ve cilt üzerine yapılan bazı tıbbi müdahaleler sonrası gelişen lekeler şeklinde kendini gösterir.

BIO-TACHES içerisinde Azeloglisin adlı özgün bir molekül ile Biotanoid adlı doğal bir ekstre ihtiva eder.

BIO-TACHES hiperaktif melanin sentezine odaklanan zengin ve doğal içeriklere sahiptir

Hiperaktif melanositlerdeki melanin üretimini azaltır.
Serbest radikallerin ve diğer pigment üretimi arttırıcıların etkilerini azaltır.
“Enflamasyon pigmentasyonu” basamağında etkilidir.
Nazik keratolitik (peeling) etki

BIO-TACHES EMÜLSİYON KULLANIM ŞEKLİ

Kahverengi lekelerin bulunduğu yüz, eller ve boyun gibi hassas bölgeler temizlendikten sonra yoğunluklarına göre 8-12 hafta boyunca sabah (makyaj öncesi) ve akşam olmak üzere günde iki kez BIO-TACHES Emülsiyon uygulanır. Gerekli ise kullanım süresi uzatılabilir.

BIO-TACHES MASKE KULLANIM ŞEKLİ

BIO-TACHES Maske haftada iki kez yüz ve boyun bölgesine uygulanır. 20 dakika kurumasını bekledikten sonra tabakayı boyundan başlayarak yavaşça kaldırın. BIO-TACHES Emülsiyon'la birlikte kullanıldığında lekeler üzerindeki etkisi daha çabuk görülür.

OP
Y

yeşil_nar

Yeni Üye
Tepki
5
ben çillerim için bio tachesi kullanmayı düşünüyorum kullanan arkadaşalr var mı acaba deneyimlerini merak ediyorum..

OP
Y

yeşil_nar

Yeni Üye
Tepki
5
ben başladım kullanmaya bio tachesı 10 gün falan oluyor ama sanki hafiften renklerinde solma hisseder gibiyim tabi bu bir gösterge değil ssorusu olan arkadaşlara yardımcı olabilirim şu anda memnunum 2.5 ay gibi ortalama baya azalır diyolar gene paylaşırım deneyimlerimi buradan..

OP
Y

yeşil_nar

Yeni Üye
Tepki
5
arkadaşlar ne zamndır girmiyordum ama şimdi aklıma geldi baya bir azaldı benim dahada azalacakmış tabi çok memnun kaldım bio tacgestan aldığım güne şükürler olsun hiç kurtalamıcam sanıodum ama iiki bio tachesı tavsiye etmişler bana bende şimdi başka arkadaşlara rahatlıkla önerebiliyorum..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar