Lazerden sonra renkli lens???

NEFERTARİ

Yeni Üye
Tepki
10
Canlarım yaklaşık 4 sene lens kullandıktan sonra lazer yaptırdım. Allah'a çok şükür görme iyi Amma velakin ben quartzolarımı çooook özlüyorum:sirin: Var mı aranızda lazerden sonra renkli lens kullanan ya da kullanan birini tanıyan:acep::acep::acep:

anzilha

Yeni Üye
Tepki
9
ilk 6 aydan içerisinde iyileşme oluyor.. ancak tam iyileşme 3-4 yılı bulabiliyor.. bu sebeple dikkatli olmak lazım ancak yara yeri lens takıp çıkarmayla açılacak bir şey değil.. Lens kullanılabilir ancak göz yapısı değiştiği için lens toleransı nasıl olur, ne kadar sıklıkla takılır tahmin etmek kolay değil.

OP
NEFERTARİ

NEFERTARİ

Yeni Üye
Tepki
10
ilk 6 aydan içerisinde iyileşme oluyor.. ancak tam iyileşme 3-4 yılı bulabiliyor.. bu sebeple dikkatli olmak lazım ancak yara yeri lens takıp çıkarmayla açılacak bir şey değil.. Lens kullanılabilir ancak göz yapısı değiştiği için lens toleransı nasıl olur, ne kadar sıklıkla takılır tahmin etmek kolay değil.

Canım benim senin internetten bulup yapıştırdığın cevap bir doktorun sitesinden ve o soruyu soran QUEEN de benim zaten

Ben sadece tecrübeleri olan birileri varsa onlardan duymak istemiştim kullanıp kullanılmayacağını...Yinede teşekkürler

anzilha

Yeni Üye
Tepki
9
Canım benim senin internetten bulup yapıştırdığın cevap bir doktorun sitesinden ve o soruyu soran QUEEN de benim zaten

Ben sadece tecrübeleri olan birileri varsa onlardan duymak istemiştim kullanıp kullanılmayacağını...Yinede teşekkürler

hemmencikin onu da arastırıyorum.. kuzenime bir sorayım.. lens deposu oldugundan belki bildigi birileri vardır..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar