Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Lazer epilasyondan kesin sonuç alanların alanı

Konu, 'Lazer epilasyon'dan sonuç alanlar' kısmında Arina tarafından paylaşıldı.

1. Arina

Arina Daimi Üye

Lazer epilasyondan kesin sonuç alanlar burada bilgi alışverişinde bulunabilirler:ayna:

2. Betefull42

Betefull42 Yeni Üye

evt bende lazer epilasyon yaptırdım tüm yüzüme 100 milyon veriyorum her seans başı. 4 seans gittim kıllarda baya bi incelme oldu. tabi daha gitmem lazım ben çok memnun kaldım.aslında vücudumun diğer bölgeleri içinde istiyorum ama param kısıtlı :(

3. nismemu

nismemu Yeni Üye

bende çene için lazere gidiyorum.En son 2 ay önce gittim ve 5. seansımdı.Gayet memnunum,herhalde 1 ay sonra ancak gidebilirim.O kadar azaldıki zaten kalanlarda tüy gibi neredeyse hiç gözükmüyorlar.Biraz sabırla sonuç almamak mümkün değil.

4. sermindemirbilek

sermindemirbilek Yeni Üye

izmirde 5 seans gittim sonuç oldukça memnun ediciydi. bir kaç ufak müdahale daha yaptırmam gerek ama zamansızlık .........

5. melike beril

melike beril Yeni Üye

ben de lazere gidiyorum 6. seans ama kople bitmedi. umarım biter

6. deniiz

deniiz Yeni Üye

bende gidiyorum gayet başarılı ben memnunum ama makinesine göre değişiklik ediyor iyi makineler biraz fiyetlı elbette :sinirli:

7. masalgibi

masalgibi Yeni Üye

son durum nedir bittmi seansların ?

8. heaven

heaven Yeni Üye

arkadaşlar bende lazere gidiyorum ve çok memnunum 3. seansım ve çok azalmalar oldu çok yüksek fiyatlarda ödemiyorum çok makul fiyatlar ödüyorum isterseniz yeri size özlden mesaj atabilirim

9. Kurabiye Canavarı

Kurabiye Canavarı Üye

Arkadaşlar ben 4 seans gitti ve şuan bebek gibiyim :) Gitmeden önce çok araştırdım ben. Makinenin markası çok önemli ve seans öncesi kesinlikle jel falan sürmemeleri gerekiyor. Jelli epilasyonda tekrar çıkıyormuş tüyler.

10. zeynepnehir

zeynepnehir Daimi Üye

10 seans gittim ve sonuç mükemmel :) çok az kaldı. Toplam 15 seans hakkım var zaten tamamen bitmiş olur heralde tavsiye ederim bu arada bi güzellik merkezinde yaptırıyorum :):tskler:

11. zeynepnehir

zeynepnehir Daimi Üye

durumu olan herkes gitmeli bence

12. çilekli

çilekli Yeni Üye

lazer uygulamalarından hangisini öneriyorsunuz ? En çok alexandrite lazeri öneriyolar ama bu vucud için iyi galiba.. Yüz için hangisi iyi olur? Bilgisi olan var mı ?

13. mervece

mervece Yeni Üye

Kızlar bende gitmeden önce çok araştırmıştım. Gerçekten işe yarar mı filan diye şüphelerim vardı.Sonuç umduğumdan iyi oldu. 3 seans oldu şuan bile baya baya azalmış durumdalar bir seans sonra hiç kalmıcağını düşünüyorum :sevindirikasli: bacaklarıma,koltuk altıma ve yüzüme yaptırdımben lazeri çok pahalı bi şeyde tutmadı antalyada yaptırdım