Lazer epilasyon

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
hic yaptirmadim ama istiyorum,,,burda iyi biyer bulsam hemen gidicemde,,,bakalim ariyorum iste,,,

OP
cqdmm08
Tepki
66
:panter:bende erzurumda yaptırmayı düşünüyorum ama çok istiyorum korkulcak bi yanı yoktur umarım

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ben bi ara yaptircaktim,tanidigim tavsiyesi uzerine,ayni yere gidecektik,o ben gidiyorum memnunum demisti,,,bigun o yanidigim kisiye misafirlige gittim,yuzu fosur fosur ,lazerden olmus hep,,,tabiki bende gitmedim,korktum,,,
ama seni korkutmus olmiyim,burda tavsiye edenler memnun kalanlarda var,,,kaliteli bi yer oldumu,hic kokun olmasin,,,,onemli olan o,,,,

OP
cqdmm08
Tepki
66
evett ama kımseyı tanımıyorum burda o yuzden nerden başlıycam bılmıyorum..

burgazkartal

Aktif Üye
Tepki
208
Arkadaşlar ben istanbulda anadolu yakasında oturyorum sakal bolgesını iğnelı Lazer yaptırıyom çok memnunum .

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
Kaç kagıda yaptırdın leyn ve hangi bölgeler

bende gecen ay kıl payı kurtuldum
700 tlye 3 bölge secip yaptırıcaktım ama nakit sıkıntım oldugundan yaptıramadım
ve yaptırıcagım güzellik merkezide ödeme konusunda esnek olsa az yaptırıyordum şuanda :zopa::zopa::zopa:
kampanyamız son diyolardı. şuanda 750 tl yine 3 bölge.
kandırıkcılar :zopa::zopa::zopa:

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
kendi istedigin dogrultusunda 3 bölge seciyordun canım
ve bu güzellik merkezi istanbuldan gelmişti yeni acılmıştı
yeni acılmalarına istinade kampanya yapmışlar pabucumun tozları
1 ay gecti 750 tl olmuş dönen bi dolap var ya hadi hayırlısı

bu arada sen ödemeyi nasıl yaptın?
bana 2 taksit yapıcaklardı bende 4 istedim.
4 olsa zorlanmazdım. ve onlar bana güvenmiyo gibi izlenim var ortada ben niye onlara güveneyim :zonk:

yesilgosluMELEK

Aktif Üye
Tepki
237
canım banada orası güvenilir gelmedi 650 yi peşin verdim seans seans versem daha pahalıya patlıyor öyle saçmalık olmaz 3 bölge 750 tl esgeç onu

zelal

Yeni Üye
Tepki
0
Lazer Epilasyon,gerçekten çok hasas bir konudur.geri dönüşü olmayan sonuşlara sebeb olabilir. bu tür bir operasyona girecek olanları seçecekleri salonun çok dikkat etmeli.işlemi yapacak persolnelin tam profesyonel olması dışında kullandıkları cihazında bu iş için uygun olması gerekiyor. böyle hasas bir konuda ben çin malına güvenemem. cihazların menşei ve gerekli belgeleri alınmış olması çok önemlidir:zuzu:.

bu:zuzu: konuda bu firmanın ürünleri gerçekten hem çok iyi hemde avupada amerikada kendini ıspalamıştır

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
evde kullanmalık olanları da var doktordakı seanslardan daha avantajlı orda her istediğiniz bölge için bisürü para yerıne o zımbırtıyı eve almak daha mantıklı gibi.700 800 liraydı yanlış hatırlamıyorsam.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar