Latife Anane Misafirlikte -2

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
*-Bir Tutam Aşk-*- adlı forum hikayemizin kulağı ağır işiten karakteri Latife ananeden inciler-3

crankyoldlady.gif

:coffee:Latife Anane Misafirlikte -2 :coffee:
Yazan : nk83 & Aslı Oktay

Evin kızı Naz sıra ile herkese kahvelerini nasıl alırlar diye sorduktan sonra Latife hanımın yanına giderek "Kahvenizi nasıl alırsınız teyzeciğim?" diye sorar

Latife Anane : Kahvede ne yapıcaz kızım kadın başımıza tövbe tövbe oturuyoruz işte icat çıkartma şimdi..

Handan : ANNE NAZ KIZIMIZ KAHVENİ NASIL İÇERSİN DİYE SORUYOR

Latife Anane : Öyle desene kızım. Gerçi ben gelirim de bunlar göndermez. Rahmetliyi az toplamadım gençliğinde...

Handan : ANNE!!

Latife Anane : Ne bağırıyorsun gelin sağır mıyım ben! Hadi kızı isteyecekseniz isteyin uykum geldi benim

Levent : :ne: "NE İSTEMESİ ANNEANNE YOK ÖYLE BİR ŞEY"

Latife Anane : "Ee niye kahve yapıyor bu kız o zaman? Oyalama gencecik kızı oğlum günahtır. Hem ben beğendim pek bir hanım kaçırma sakın. Valla biri gelir alır sende ciğerci kedisi gibi bakarsın arkasından"

Leyla hanım: "Sağol Latife teyzesi Levent abisi gibi Naz'ın. Levent oğlumuza daha iyileri nasip olur inşallah "

Naz : (O an sinirli olduğu Levent'i kastederek) "Ben yapacağım onun yuvasını az kaldı zaten" diyerek mutfağa ilerler

Latife hanım :"Yok yok daha iyisi Şam'da kayısı. Ben bu kızı almadan şurdan şuraya gitmem o kadar. Levent çıkart oğlum yüzükleri Zeki sende başla Allahın emriyle diye bağlayalım bu gençlerin başını hadi

Sahne sonun da Levent bir türlü susmak bilmeyen anneannesini hava alması için ikna edip koluna girerek bahçeye çıkartır.

:findikim:

Site dışında kullanılması yasaktır

Diğer maceraları :hihi:

Latife Anane - Uçak 1
Latife Anane - Bluetooth
Latife Anane - Misafirlikte
Latife Anane nasıl evlendi?
Latife Anane - Hayaller ve Hayatlar

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Ee niye kahve yapıyor bu kız o zaman? Oyalama gencecik kızı oğlum günahtır. :kahkaha::kahkaha:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Ama anneannede ne ileri görüşlü kadın be hemen çakmış durumu :hihi:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Ama Handan'a da gelin hanım deyip duruyor halbuki öz kızı :kptmya:

aysenim

Daimi Üye
Tepki
484
Latife Anane : "Ee niye kahve yapıyor bu kız o zaman? Oyalama gencecik kızı oğlum günahtır. Hem ben beğendim pek bir hanım kaçırma sakın. Valla biri gelir alır sende ciğerci kedisi gibi bakarsın arkasından"

ilahi :ko

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.515
Hadi isteyin kızı uykum geldi diyo ona kopuyorum ya :nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar