Kutlu doğum haftası için yasin okuyalım...

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Hanımefendiler
toplanın yamacıma bir önerim var:)

Biliyorsunuz
Şahmaran kutlu doğum haftası için salavat ışerife sayfasını açmış ve bizlerde gücümüzün yettiği kadar tesbih alıp salavat çekmeye çalışıyoruz .

bende şahmarana tespihle beraber 1 tanede yasin okusak daha iyi olmazmı dedim ve sağolsun şahımda abla sen konuyu aç diyince bende konuyu açtım ve yardımlarınızı bekliyorum :)

hadi bakalım güzel hanımefendiler pamuk eller hem tesbihe hemde yasini şerif okumaya fazla değil sadece 1 tane yasin okuyalım ...

Peygamberimiz , iki gözümüzün nuru için bakalım kimler katılacak
kolay gelsin bacılarım...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
3 Gün oldu bu sayfayı açalı
ancak 4 tane yasin okunabildi .

Ablam Rabbim senden binlerce kez razı olsun..
Ben şimdilik izne ayrıldım,bende elimden geldiğince desteğimi esirgemem şu izin günüm bir bitsin malum günlerden umarım anlamışsındır.
Rabbim okuduğumuz tüm Yasin-i Şerifleri ölmüşlerimizin ruhu için,tüm geçmişlerimiz için,şehitlerimizi için..Arkasından Yasin-i Şerif okumayan tüm ölmüşler için kabul ve vasıl eylesin inşallah.

OP
Ayben

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Ablam Rabbim senden binlerce kez razı olsun..
Ben şimdilik izne ayrıldım,bende elimden geldiğince desteğimi esirgemem şu izin günüm bir bitsin malum günlerden umarım anlamışsındır.
Rabbim okuduğumuz tüm Yasin-i Şerifleri ölmüşlerimizin ruhu için,tüm geçmişlerimiz için,şehitlerimizi için..Arkasından Yasin-i Şerif okumayan tüm ölmüşler için kabul ve vasıl eylesin inşallah.

Rabbim cümlemizden razı olsun yavrum
dilerim Rabbim nice kutlu doğum haftasını hakkıyla yaşamamızı nasip eder inşaALLAH

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar