Kuseyeninizi hic mi özlemiyorsunuz?

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Küseyen ablaa seni hiç unutur muyuz:eek:Sen sitenin neşesisin ablamHem neden gelemiyosun sen,sebep:ne::gitme::gitme:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ben kusum arkadaslar ben siteye giremiyorum kimsede merak etmiyo beni kuseyen neden yok diye.demmeki sevmiyosunuz beni.ben merakla giriyorum bana mesaj varmi diye ama yok yok.neyse zorla guzellik olmazki.hepinize sayqi dolu opucukler:ates:

kuseyencim alınganlık yapmakta haklısın ama inan pek biz de bulunamıyoruz forumda ,günlerdir kısıtlı sürelerde girebiliyorum veya günlerce giremiyorum ,yaz mevsiminin de böyle bir durumu var herkes tatilde veya ramazan dolayısıyla anca kendi işleriyle haşır neşir,bu nedenle aranıp sorulmamış olabilirsin yoksa hepimiz seni seviyoruz bitanem,ben kendi adıma fazla online olamadığım için yokluğunu farkedemedim bileneyse tatil faslı bitsin hepimiz buluşuruz yine :ask::ask:

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
kuseyencim alınganlık yapmakta haklısın ama inan pek biz de bulunamıyoruz forumda ,günlerdir kısıtlı sürelerde girebiliyorum veya günlerce giremiyorum ,yaz mevsiminin de böyle bir durumu var herkes tatilde veya ramazan dolayısıyla anca kendi işleriyle haşır neşir,bu nedenle aranıp sorulmamış olabilirsin yoksa hepimiz seni seviyoruz bitanem,ben kendi adıma fazla online olamadığım için yokluğunu farkedemedim bileneyse tatil faslı bitsin hepimiz buluşuruz yine :ask::ask:

tamamda cok guceniyorum ama.kendimi lazimsiz hiss ediyorum.cok opdum canim

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
kuseyen ablacım haklısın ama bızde aynıyız ınan bak gunlerdır gıremıyorum bır mesaj yazamadan cıktıgım oluyor
hem zeynep rana hem yaz mevsımı hem de ramazan ınsan zorlaanıyor
nolur gucenme bız seı cok sevıyoruz sadece bu done herkes sen gıbı gırmekte zorlanıyor yoksa hepımızın gozu bırbırını arıyo aramaz mı hıc

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
ben kusum arkadaslar ben siteye giremiyorum kimsede merak etmiyo beni kuseyen neden yok diye.demmeki sevmiyosunuz beni.ben merakla giriyorum bana mesaj varmi diye ama yok yok.neyse zorla guzellik olmazki.hepinize sayqi dolu opucukler:ates:

Kız kuseyen gene duygusalamı bagladın gene sen bakimmmmmmm:bayil::bayil: çabuk gel ve yerini al yoksa dayak geliyo:hihh::hihh:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım benim girdiğim zaman gözlerim hep tanıdık isimler arıyor ama inan aylardır bende eskisi gibi saatlerce bulunamıyorum forumda.Kısa süreli durup hemen çıkıyorum.Yoksa gözlerim seni ve diğer sevdiğim arkadaşları arıyor ama buara kimseler olmuyor forumda :uzgun:

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
kuseyen ablacım haklısın ama bızde aynıyız ınan bak gunlerdır gıremıyorum bır mesaj yazamadan cıktıgım oluyor
hem zeynep rana hem yaz mevsımı hem de ramazan ınsan zorlaanıyor
nolur gucenme bız seı cok sevıyoruz sadece bu done herkes sen gıbı gırmekte zorlanıyor yoksa hepımızın gozu bırbırını arıyo aramaz mı hıc

zeynebi opuyor teyzesi canim.

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
inani bana cok kirilmisdim.ama neyseki kalbimi almayi basardiniz.insan sevdiklerinden umup kusuyo deyilmi.bende cok alinqanim ne yapim.kusmusdum sizlerden.hepiniz bana cok yakinsiniz.sizinle rahatlaniyorum ben.hepinize tesekkur ederim.demekki beni azacikda olsa seviyosunuz.bende sizi seviyorum beni unutmayin.:huhuu::ask:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Gereksiz bir alınganlık olmuş sevgili Kuseyen. Herkes de açıklama yapma kendini savunma gereği hissetmiş. Oysa herbirimizin kendine göre bazen küçük bazen de büyük hayat telaşları var. Gün oluyor ana babamızın aramayı ihmal ettiğimiz anlar oluyor. Bence hiçbirimiz sitemi haketmedik.

Uzun ara sonrası yeniden hoşgeldin :sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar