Kültür&sanat bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Kültür sanat bölümünde olan fotoğraf ve resim bölümü ayrı yapılmalı..alt forum olarak görsel sanatlar adı altında olması yanlış bence..Zaten görsel sanatların içinde fotoğraf,tiyatro,müzik hatta biyoğrafiler vardır..ancak bunlar geniş kapsamlı olduğu için ana başlıklar altında olması bile yeterli..Yani benim önerim...müzik bölümünün,kültür sanata taşınması gerek.fotoğraf ve resim bölümünün ise ayrılması..Biyoğrafiler de bu bölümde olmalı..

saygılar..

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canım ne demek istediğini tam olarak anlayamadım..
Sen bana kategoriler halinde alta başlıklar altında yazarsan gerekli düzeltmeleri yapabilirim.
Sevgiler

OP
leyla

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Kültür&sanat

*kitap kurdu
*şiirler
*beyaz perde
*tv dizileri
*fotoğraf
*teknik ve konularına göre resimler(sadece resim yazılıp altına açıklama olarak teknik ve konularına göre diye açıklama da yapılabilir)
*Sanatcı biyoğrafileri
*müzik

bu kadar olması bile yeterli olabilir..teşekkür ederim şimdiden..

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kültür&sanat

*kitap kurdu
*şiirler
*beyaz perde
*tv dizileri
*fotoğraf
*teknik ve konularına göre resimler(sadece resim yazılıp altına açıklama olarak teknik ve konularına göre diye açıklama da yapılabilir)
*Sanatcı biyoğrafileri
*müzik

bu kadar olması bile yeterli olabilir..teşekkür ederim şimdiden..

Leyla'cım o bölümle ilgili gerekli düzeltmeleri yaptım canım..Kültür Sanat çok kapsamlı bir bölüm evet bende diğer müzik ve biyografileride bu bölüme aktardım..Resim yani teknik konulara göre ayrım yaparkende tek bir başlık altında fotoğraf ve resim olarak başlık ana sayfada durması daha mantıklı ve alt forum olarak sadece ismini düzelttim..
Yardımların için çok teşekkürler canım.

Bu konuyuda kapatıyorum,İyi Paylaşımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar