Kullandığınız dermokozmetik ürünleri nelerdir?

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
vücut ve intim temizliği için sebamed liqid;20 tl civarlarında
acnelis krem lokal sivilce kurutucu buda 3 ve 4 tl civarlarında..
diğerleri bitkisel,kozmetiği çok fazla tercih etmiyorum cilt bakımında ama kullanıpta memnun kaldığım dermokozmetik ürünler;ddf temizleyici, sebamed koruyucu , çok iyi..:panter:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
emoşçum teşekkür ederim canım paylaştığın için , ddf 'yi son günlerde çok sık duyar oldum bende.
Ürünleri kendin mi inceleyip aldın yoksa tavsiye mi edildi doktor tarafından acaba?

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
sevgili Lilicim çeşitli dermokozmetik ürünlerinde çalışan arkadaşlarım tavsiye etti ve gerçekten başarılı hepsi değil elbette eczanelerde satılıyor olması çok iyi geliyor diye birşey yok ama alerji riski en az olan ürünler değilmi :lilav:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Evet canım , daha güvenilirler kozmetik ürünlerden , gerçi tamamen kötülemek istemem kozmetik ürünleri ama dermokozmetikler sanki çok daha çözüm odaklı hazırlanıyorlar , bir de günümüzün vebası kanserojen maddelerden de olabildiğince uzaklar en önemlisi.

Ben de ufak çaplı bir araştırmaya başladım bakalım. Verdiğin bilgileri de kenara kaydettim sağol tatlım.

_ozibuuu_

Daimi Üye
Tepki
265
kesinlikle forever living ürünleri mucizevi bitki aloe vera nın bir mucizesi ... cilt bakım ürünlerinden tutun kozmetik artı gıda takviyelerine kadar hepsi var eşimle evlenmeden önce tanıştım kullandığı anti-aging ürünleri ürünleride var adres verirdim ama banlanırım diye korkuyorum :) :) :(

_ozibuuu_

Daimi Üye
Tepki
265
eşim krışıklık kremlerini ben nemlendirici ve yıkama jelini kızım ise iştah açıcı zeka geliştirici multivitaminini kullanıyor...KESİNLİKLE FOREVER LİVİNG ARKADAŞLAR ........

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bioderma kullanıyorum ben. Sadece yıkama jeli ve makyaj çıkarma suyunu. İkisinden de çok memnunum. Şimdiye kadar kullandığım en mükemmel ikili. Zaten kullananların birçoğu da çok memnunlar bu üründen.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar