Küçük veya Sarkmış Göğüsler İçin Tunus Baklası!

iReM

Daimi Üye
Tepki
539
Tunus baklası;
*göğüslerin gelişmesini sağlamak
*göğüslerin dikliğini ve dolgunlugunu muhafaza etmek
*gögüsler dogum,emzirme,yaşlanma gibi sebeblerden dolayı sarkmış, pörsümüş ise yeniden toparlanmasını sağlamaktadır.Ben daha göğüslerim için birkaç kere denemiştim çok uzun süre yapmasamda etkisi olduğunu farkettim göğüslerim daha dik ve sıkı olmuştu faydası olduğunu düşünüyorum umarım ihtiyacı olanlarda faydalanır...

Hazırlanışı;2 yemek kaşığı tunus baklası unu 1 çay bardağı su ile karıstırılır.Orta ateşte yarım saat kadar pişirilir sonra soğutulur ve soğuk halde memeler üzerine ve bilhassa meme kasları üzerine(kenar çevreler)sıvanır.Yarım saat sonra soğuk suya batırılmış süngerle bu hamur iyice silinir.Bu işleme her ay 6-8 gün aralıklarla devam edilmelidir.Bu arada bilmeyenler için tunus baklasını aktarlardan satın alabilirsiniz.
ALINTIDIR...

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Çok teşekkürler.Bunu yapamam belki ben ama göğüs kaslarını güçlendirici hareketler var bildiğim..O da çok faydalı.Emeğine sağlık canım.

şahsenem

Yeni Üye
Tepki
1
bana daha pratik bişeyler gerek bunlara uğraşacak vaktim yok maalesef ama yinede saol cnm :sinifsinif:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
İlk defa duyuyorum böyle birşey , süt bezlerini şişiriyor sanırım tunus baklası , o da geçicidir heralde ama en azından içeriği zararlı madde dolu kremlerden daha iyidir.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar