Kötü Gün :(

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
Merhaba kızlar.
LYS'ye hazırlandığımı biliyorsunuz,bugün sınavı atlattığıma sevinirken kötü bir haber aldık. Biri 4 yaşında biri daha yaşını doldurmamış iki evlat sahibi Özgür ablam hayata veda etti. Bir süredir çene kanseri ile boğuşuyordu ve yenik düştü. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen.. :gitme:

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Allah rahmet eylesin, yakınlarına da sabırlar versin. Ölümün ne kadar acı bir olay olduğunu insan başına gelince daha iyi anlıyor.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Allah rahmet eylesin. Her ölüm acı ama genç ölüm daha da acı.
Kalanlara sağlık ve sabır versin Allah inşallah.

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ateş düştüğü yeri yakarmış..Rabbim sabırların büyüğünü ihsan eylesin ailesine ve sevenlerine .....doğuyoruz ve ölüyoruz..Allah rahmet eylesin.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Dualarımız Özgür ablanla Smile* bu kanser illeti kaç aileyi yaktı savurdu :( Allah rahmet eylesin yattığı yer nur olsun ailesine zor olacak ama sabırlar diliyorum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Zamansız ölüm çok acı çok kötü oluyor. Geride kalan öksüzlere mi üzülürsün. Gencecik yaşında ölen annelerine mi. Ben de küçük yaşta annesiz kaldım. Allah rahmet eylesin Smile.

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
Çok üzüldüm. Ölüm hepimizin başında, ama geride kalan çocuklarına ayrıca üzüldüm. Allah yardım etsin onlara bundan sonraki hayatlarında.
Annelerine de Allah rahmet eylesin.

OP
Smile*

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
Allah rahmet eylesin
ailesine sabır dayanma gücü versin.:(

Allah rahmet eylesin, yakınlarına da sabırlar versin. Ölümün ne kadar acı bir olay olduğunu insan başına gelince daha iyi anlıyor.

Allah rahmet eylesin. Her ölüm acı ama genç ölüm daha da acı.
Kalanlara sağlık ve sabır versin Allah inşallah.

Ateş düştüğü yeri yakarmış..Rabbim sabırların büyüğünü ihsan eylesin ailesine ve sevenlerine .....doğuyoruz ve ölüyoruz..Allah rahmet eylesin.

Dualarımız Özgür ablanla Smile* bu kanser illeti kaç aileyi yaktı savurdu :( Allah rahmet eylesin yattığı yer nur olsun ailesine zor olacak ama sabırlar diliyorum

Allah rahmet eylesın ates dustugu yerı yakıyor....

Çok üzüldüm. Ölüm hepimizin başında, ama geride kalan çocuklarına ayrıca üzüldüm. Allah yardım etsin onlara bundan sonraki hayatlarında.
Annelerine de Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin günahlarını affeylesin

Başınız sagolsun canım benim :dertli:

Amin,sağolun kızlar :uzgun:

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsunda böyle ölümler de yavrucaklara daha çok canım yanıp içimden bişeyler kopuyor ya.Allah yardımcıları olsun.Allah emanet olsunlar.

Tepki
14
Allah rahmet eylesin canım çok üzüldüm. Çocukları için daha zor olucak annesiz büyümek hele ki daha bebekken büyümek hem çocuk için zor olur hemde bakan için.

firkete1

Daimi Üye
Tepki
257
bu sayfayı görünce bende yazayım dedim hanımlar annem yatalaktı ya ablamı da kaybettim.anlıyacağınız henüz daha iyi değilim.görüşürüz inşaallah.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar