Korkmayin,benimki gibi bir dogum yapabilirsiniz))))))

S

Saffarri

Misafir
Bende kendi hikayemi anlatayim bari)) Normalde beklenen dogumum 7 ekimdi. Ve 7 ekimden 10 gun falan once kontrole gitmem gerekiyordu.Bende kararlastirdim 22 eylulde gitcem diye.Ramazan ayindaydik.22 eylulde gitmedim,canim istemedi.23 eylule erteledim,yine gitmedim. 24eylul dedim yine gitmedim:ilknur:Artik ramazanin sonuna yaklasiyorduk ve Kuran okutacaktk.25 eylulde sabahtan evde is yapmaya basladim.Her yeri sildim,supurdum.Sabah yuruyuse bile ciktim.O gun karar verdim kontrole gideyim diye.Doktorumu aradim,saat 3te gel dedi,tamam dedim.3te hastanedeydim.Doktor ultrasondan bakti,normal dedi hersey.Buarada benim kesinlikle ne sancim ne agrim hic biseyim yok))))) Son kontrolde bide altan bakalim dedi.Doktorum bakti ve saskin bisekilde dediki Kizim senin 6cm acilmis!!! Sok oldum,nasil yani yaa??? Buarad ozel bir muanehanesi vardi doktorumun,ordaydik.Dediki hemen hastaneye gec bende geliyorum, cabuk ol yoksa yolda dogurursun dedi.Esimi aradim,resmen eve kostum dogum cantami aldim ve hastaneye gittim))) Annemi aradim.Annem bizden biraz uzktaydi,gelmesi birbucuk-iki saati alirdi.Allahtan esimin isyeri yakinimizdaydi.Hastanede hemen dogum odasina aldilar beni,nts bagladilar.Sancim varmis,hissetmiyor musun dediler.Yok dedim.Sasirdilar.Muane ettiller ve ebe yahu bu kiz doguruyo doktor nerde diye bagirdi))))) Esim geldi,iceri almadilar onu.Doktor geldi ve dogum hemen basladi.2 veya3 kere ikinmisimdir,oglum hemen dogdu.3.670gm)))) dikis 10 dakka falan surdu,fazla hissetmedim. saat ucte kontrole gitmistim ve saat 4 te oglum dunyaya gelmisti))) 25eylul 2008de)))
Allah herkese benimki gibi kolay dogum nasip etsin.Oyle korkuyordumki dogumdan,ama korktugum hicbisey basima gelmedi.-kop

Uzun ve karisik oldu galiba.Okudugunuz icin tesekkurler

OP
S

Saffarri

Misafir
Amin Allah razi olsun)) hepimizin yavrulari saglikla buyusun inshaallah-hmm

OP
G

guzelcem

Misafir
YÜCE ALLAHIM hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

mahya

Üye
Tepki
81
senin doğumunda benimki gibi kolaycacık olmuş ne güzel bende senin gibi çoook kolay 2 doğum yaptım bende yine nerdeyse sokakta doğuracaktım ikisindede gezmekten hastaneye hastaneden 1 gece yatıp eve geldim hastane dökülmüştü beni görmeye gelen gelene çok komikti... ebeler gülmüşlerdi 5 dakkada oldu bizi uğraştımadın diye ama işin gerçeği normal doğum gibiside yok evlatlarımız devlete millete hayırlı insanlar olsun güzel şeyler bunlarr.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
vay be böyle doğumlarda mı var çok acayip kontrole gitmesen evde doğuracakmışşın demek ki-kop

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
Allah sağlıklı sıhhlatli bir şekilde büyütmeyi nasip eylesin canım... Darısı başımıza...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay ne güzel ya. İnşallah bende böyle kolaylıkla doğururum.

Allah analı babalı büyütsün bu arada canım

OP
H

Hera

Misafir
Ne mutlu canım benim senin adına çok sevindim inşallah Bir gün bende senin gibi fırt Diye çıkarabilmeyi Umud ediyorum rabbimden vede İnanıyorum hayırlısı ile o gün geldiğinde elbette :panter: :panter:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bende çok kolay iki doğum yaptım Darısı tüm doğum yapacakların başına bir avazda olur işallah hepnizin doğumu.:bebecik:bebecik

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ne güzel canım yaaa valla inşallah bende kolay doğurabilenlerden olurum...
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.. uzun ömürler versin size...

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
bir avzda kurtulmuşsunuz dicem ama avazınız çıkmadan doğurmuşsunuz ne güzel
allah herkese böyle kolay doğum yapmayı nasip etsin
böylece nüfus patlaması yaşarız:kahkaha:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
rabbimin izniyle bende böyle kolay doğururum amin..
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Ayy maşallah okadar güzel anlatmışsın okadar kolay gözüküyor içim rahatladı :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar