Köpüş alıcam, Kız mı Erkek mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
hayatım golden al. kızkardeşimin goldenı var harika bir şey evde kimse olmasın sesi çıkmıyo çok söz dinliyolar. erkek al bence yavruları açısından kızkardeşiminki kız ama kısırlaştırılmış . O barınaktan almıştı. 4 aylıkken sokağa atmışlar arzu ona çok güzel bakıyo resmen evin 3. kızı kazaklar örülüyo. başına süslü bandanaları bie var.

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
canım sühoş arkadaşa katılıyorum ,barınaktan almalısın

cinsiyeti cinsi önemli değil aslında barınakta öyle çok yanlız,bakıma muhtaç hayvan var ki.
bir tanesini bile kurtarsan iyi olur :)

OP
Q
Tepki
80
barınakdan da bakıorm golden we erkek pek cıkmıoo bulamassam şiwawa alıcam bakalımm golden erkek düşünüormm :findikim:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Merhabalar Queen,
Benimde golden köpüşüm vardı abim hediye etmişti ama yaşı büyüktü 1,5 yaşındaydı ve sahibini cok iyi biliyordu 4 gün sonra köpek kaçmıştı sahibine geri bizde durmamıştı erkekti ve saldırgandı o yuzden köpüsüm gitmişti maalesef :uzgun:
Bir hatırlatma yapayim. Devlet ücretsiz evcil hayvan veriyor canim :durbun:

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Bir ay önce eşim çocukların elinde bir golden yavrusu bulmuştu. Çekiştirip duruyolarmış. almış ben görünce çıldırdım sevinçten üç aylık erkek yavruydu. Ona paşa ismini taktık. 2 gün dükkanın ara yerinde baktık. Paşayı bulduğumuzda kusuyordu ve ishaldi. Eşim onu veterinere götürdü. Antiybiyotik aldık iyileşti. Ben ona bakamazdım çünki çalışıyorum evde kimse olmuyo. Kızkardeşime götürdük. Banyoda yıkadık ve fönle kuruttuk ertesi günü arzu onu kartal barınağında gönüllü çalışan bir hayvansevere verdi ve paşa artık çok mutlu yeni sahibiyle.macar orijinal goldenmış .Ya sokağa attılar yada kaçtı ama bizim elimize geçtiği için sevindim çünki hayvan telef olucaktı.

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Veteriner 350 lira veriyim bana sat demiş eşime ama biz o yavruyu para için veterinere götürmemiştik. Hayvanlar parayla satılınca parayı veren alıyo kıymeti olmuyo. Hayvan dostlarımız sormluluk istiyo. Kızkardeşim törpüyü bırakıcak yer olmadığı için tatile bile gidemiyo.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Erkek ya da dişi ne alırsan al ama lutfen para ile alma :panter:
Benimki erkek ben memnunum ama hanı hiç dişi beslemedim aynı hareketler onda da var mı bılmıyorum benim oğlum bıraz irice soyle ellerını omzuma attı mı bazen ayıp hareketler yapıyo dişi olsa yaparmıydı bılmıyorum ama erkek olmasının tek dezavantajı ben de şimdilik o :ilknur:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar