Komili Şampuan

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
fft2mm172686.jpg

Zeytinyağı, çeşitli çiçek ve otlarla karıştırılarak kozmetik ürünler elde edilen doğal kaynaklardan biri. Akdeniz kadınlarının binlerce yıllık doğal güzellik sırrı olan zeytinyağı şimdi Komili ile saçınıza hayat veriyor. Yüzde 100 doğal zeytinyağı içeren yeni Komili Şampuan ve Saç Kremi ile sizin saçlarınız da sağlıkla parlayacak.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben kullanmıyorum canım; ama merak ettiğim bir şampuan açıkcası.

Gerçi ben Elseve kullanıyorum. Ve şampuanımı değiştirdiğim an kepek yapıyor. Anlamadım gitti :confused:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Blendax bende de kepek yaptı canım. Aynı şekilde Elidor ve Head&Shoulders..

Sadece kuaförlerden aldığım şampuanlar kepek yapmıyor bir de Elseve :kayris:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Var canım. Ama ben kepek şampuanını kullanmıyorum. Normal şampuanını kulanıyorum. Tansaş, Migros, Şok hepsinde var canım:kayris:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Elidor kullanıyorum genellıkle en pembesınden:kedim:

Avonun turuncu kıvırcık saclar ıcın olan serının de kremını kulanıyorum.Aslında onu sampuanıyle bırlıkde kullan dıyolar hep ama onun kremı harıka ama sampuanı bana pek de oyle gelmedı.Sacdan saca farkedıyor bu sampuan olayı yaaaa

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
dove kullanıyorum bu ara onceden panteneydı
kuaforden sac bakım kremleı almısıtm
7 cesıt yag ıceren sampıuanlar neler kullanmadım :(
komılıyı merak ettım yınede gercekten saclara ıyı gelırmı

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Valla bilmiyorum ki essecim benim saç derim sanırım çok hassas şampuan dğiştirmeye gelmiyor. Head&Shoulders kepek önler diyorlar; ama bende kepek yaptı:hihi:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bende kepek ara ara olur bı donem 2 3 yıkamada gecer
ama ınce tellı sacım her sampuan ıyı gelmıyo yılda bıı defa degıstıroyurm muhakkak
alısmasın sac o sampuana dıye dnee yanıl yontemı yapıyorum artık sampuanda

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benimde saçlarım ince telli canım. Aslında en iyi Bonacure iyi geldi; ama o da çok pahalı ya:hihi:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sıze bısey anlatıyım mı :D

Bıgun tam dusa gırecem azıcık kalmıs sampuan mumkunu yok yetmez bana.Tuh felan derken esım dedı cantamdakını al gıdecegımde yenılerız.Tamam dedım gıttım aldım.Bakdım Head&Shoulders ama yesıl.Daha o rengını hıc gormedım.Uzerınde yazanı zaten anlamıyorum rusca yazıyo.

Ohhh gırdım banyoya kullandım sampuanı ama yanıyorummmm.Nasıl attık kendımı dısarı bılemedım.Meger mentolluymus.Nası guluyoo halıme ben yanıyorum o guluyo sınırlendım ıyıce.Aldıgım gıbı hoppppp wc temızlıgıne ayırdım :gul:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Valla bilmiyorum ki essecim benim saç derim sanırım çok hassas şampuan dğiştirmeye gelmiyor. Head&Shoulders kepek önler diyorlar; ama bende kepek yaptı:hihi:

valla canim ben 6 senedir Head & Shoulders kullaniyorum esimde bende cok memnunuz ama yegenimde senin gibi memnun kalmadi. herkesin sac derisi farkli oluyor tabii.:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Bıgun tam dusa gırecem azıcık kalmıs sampuan mumkunu yok yetmez bana.Tuh felan derken esım dedı cantamdakını al gıdecegımde yenılerız.Tamam dedım gıttım aldım.Bakdım Head&Shoulders ama yesıl.Daha o rengını hıc gormedım.Uzerınde yazanı zaten anlamıyorum rusca yazıyo.

Ohhh gırdım banyoya kullandım sampuanı ama yanıyorummmm.Nasıl attık kendımı dısarı bılemedım.Meger mentolluymus.Nası guluyoo halıme ben yanıyorum o guluyo sınırlendım ıyıce.Aldıgım gıbı hoppppp wc temızlıgıne ayırdım :gul:

:gul: :gul:

geçmiş olsun canım, ferahlamışsındır:gul:

valla canim ben 6 senedir Head & Shoulders kullaniyorum esimde bende cok memnunuz ama yegenimde senin gibi memnun kalmadi. herkesin sac derisi farkli oluyor tabii.:eek:

Evet, canım olabilir. Bana hiç yaramadı. Şimdi eşim kullanıyor, o çok memnun

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

:gul::gul::gul::gul:

Yananı görür Allaahhhhh,görür inşaalllah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar