Kocanızı nasıl eğitirsiniz?

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
eşim bana güzelcem hayatım der, başka birşey demez... dırdırı :sok hiç kadınıda erkeğinde dırdır yapmasını benim kafamda götürmez bana huzur verecek insan lazım eşim ana bende eşime dırdır yapmayız üstüne düşmem döner dolaşır evine gelir hatda ben yaaa dışarı çık git dolaş derim gözümün içine bakar çıkmaz evinde huzuru var ben etrafında dolaşırım memnun etmek için benim ihtiyaçlarım ne olursa olsun alır yapar getirir giydirir yedirir içirir yani çok şanslıyım bu akşam et mangal lokantasına götürcek canım çok çekmişdi gecen akşam komşumuz mangal yapmışdı iftar vaktinde eşime canım çok istedi dedim dayanamadı eşim sağolsun , lokantanın sahibiyle görüşdü bu akşamdan ötürü yerimiz hazır fasılda var ohhhh bol bol çeşit çeşit et türlerinden yiyecez EŞİM BİTANEMMMMM:hhhhhh:

Eşimle beni anlatıyosun sandım bir an güzelcem:)

Benim eşim de ne dışarı çıkar bensiz,ne içkisi vardır çok şükür

işten eve evden işe,bir deidğimi iki etmez sağolsun

Allahta bizi hoş tutuyolar ya onların da ne muradı varsa versin

G

guzelcem

Misafir
RABBİM cümlemisin yuvalarına huzur mutluluk ve geçim yapmayı nasip etsin yuvalarımıza bütün güzellikleri yağdırsın KOCALARIMIZIN nefislerine hidayet versin yanlış yola götürmesin YÜCE YARADANIM bizden başkasını görmesinler saygı ve sevgi içinde severek geçinmeyi nasip etsin cümlemislen beraber İNŞAALLAH....

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
RABBİM cümlemisin yuvalarına huzur mutluluk ve geçim yapmayı nasip etsin yuvalarımıza bütün güzellikleri yağdırsın KOCALARIMIZIN nefislerine hidayet versin yanlış yola götürmesin YÜCE YARADANIM bizden başkasını görmesinler saygı ve sevgi içinde severek geçinmeyi nasip etsin cümlemislen beraber İNŞAALLAH....

Aminnn canım

fufuk

Aktif Üye
Tepki
65
Demek ki neymiş kızlar:her zaman kadın fedakar olacakmış ki mutlu olunabilelim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar