Kocanıza Seni seviyorum demekten çekinmeyin.

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p296x100/10176067_10152059468010785_7907952564121674307_n.jpg

Bir grup kadın "kocanızla sevgi dolu bir ilişki yaşabilirsiniz" konulu
bir seminere giderler. :laklak: Eğitmen sorar "kaçınız kocasını seviyor?"
bütün eller kalkar. eğitmen tekrar sorar: "bunu ona en son ne zaman söylediniz?"
bazıları "bugün" der, bazıları "dün", bazılar hatırlamaz. :ne:Eğitmen kadınlara cep telefonlarını
çıkarmalarını ve kocalarına "seni seviyorum" mesajı çekmelerini ve sonra telefonlarını birbirleriyle
değiştirmelerini ve gelen cevapları okumalarını ister. Kadınlar denileni yapar. İşte kocalardan gelen cevaplar:
- Ne demek istiyorsun?:mad:
-?!?:ne:
-Yine arabayı mı çarptın?:sinirli:
-Kaç para lazım?:interest:
-Kimsiniz?
-Beni mi???:benmi:
-Annen mi geldi? :sok
-Yine ne yaptın?Bu defa affetmeyeceğim..:kizginasli:

:ko :kahkaha:

OP
htc_

htc_

Daimi Üye
Tepki
986

Bende genelde öyle anlarda tatlı tatlı,cici cici aşkım,aşkıım,aşkıııııımmm derim o anlar zaten ama seni seviyorum u öyle emellerime alet etmem :sinirli::gidiyom::tskler::eek::hihi:

Bende önce aşkım,kocacım, falan girerim, seni seviyomm biliyonmu çok seviyom derim :dusun: o da ne istiyorsun der gözlerimdende anlar bazen masum masum bakışlarımdan canım kocacımmm

OP
htc_

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Allah razı olsun kız onlardan.İyiki varlar :huhuu:

doğru diyon ablacım iyiki varlar.. Yatıp kalkıp halime şükrediyorum. İnternette neler okuyorum, hamile karısını bebek kız diye evden kovan, tekme tokat döven,kendi yetmezmiş gibi anne babasına dövdüren .. Rabbim korusun. Benim kocam birtane İyiki var ..

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
doğru diyon ablacım iyiki varlar.. Yatıp kalkıp halime şükrediyorum. İnternette neler okuyorum, hamile karısını bebek kız diye evden kovan, tekme tokat döven,kendi yetmezmiş gibi anne babasına dövdüren .. Rabbim korusun. Benim kocam birtane İyiki var ..

Kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum tatlım ama biz 6yı bitirdik 7.yıla girdik.4 yaşında oğlumuz var ama şimdiye kadar evlilik hiçbir zaman bana yük gibi gelmedi.Omuzlarımda o ağırlığını hissetmedim.İyiki böyleyiz ve inşallah ömür boyuda böyle olur.Rabbim herkeze nasip etsin inşallah....

OP
htc_

htc_

Daimi Üye
Tepki
986

Kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum tatlım ama biz 6yı bitirdik 7.yıla girdik.4 yaşında oğlumuz var ama şimdiye kadar evlilik hiçbir zaman bana yük gibi gelmedi.Omuzlarımda o ağırlığını hissetmedim.İyiki böyleyiz ve inşallah ömür boyuda böyle olur.Rabbim herkeze nasip etsin inşallah....

ben 1 yıllık evliyim. banada yük gibi olmadı evliliğim. Eşim herşeyimde yanımda oldu ben ev işlerinde pek iyi değildim, ama eşim sayesinde herşeyin üstesinden geldim. Sağolsun .Rabbim başımdan eksik etmesin.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar