Kocaniz size cebimde para eksik sen goturdun dese...

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
Kocaniz size cebimden para eskik sen goturdun dese.aslinda siz bunu asla yapmazsiniz yani.nerden bulursan bul koy yerne dese.siz yemin etseniz inanmasa ne yapardiniz?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Eşimin cebinden para aldığım olur,sonrasında muhakkak söylerim.
Evet bir gün sylemedim aradı cebimde param eksik senmi aldın dedi bende evet aldım ama unutmuşum dedim.O an çok utanmıştım.
Ancak almadığım bir para için asla suçluluk hissetmem ve ona yardımcı olurum bugün nereye ne harcadın bir düşün diye düşünmesini sağlardım..

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Almışsam sinirlenebilir, yemin ettirmesi ve yerine koy demesi yanlış.:saplak:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Yerine koy diyecek koca ortada erkeğim diye dolaşmasın!!!!!!
Ayrıca da ben erkek olsam ve cebımden para eksılse aklıma gelmez eşimin aldıgı ama gelecekse de utanırım karımı ıhtıyac shıbı mı bıraktım da cebımden aldı diye...!!!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Kocaniz size cebimde para eksik sen goturdun dese...

Bana bunu söyleyebilecek kapasiteye sahip biriyle evlendiysem bana yazıklar olsun zaten de hadi dedi diyelim iyi ara ceplerini derim baktım olmuyor ne kadar eksikse al sus derim kafam atar sesimde yüksek çıkar büyük ihtimalle :findikim: oduna bak ya daha cebindeki paraya sahip çıkamıyor bir de bana artistlik mi yapıyor:saplak:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Yerine koy diyecek koca ortada erkeğim diye dolaşmasın!!!!!!
Ayrıca da ben erkek olsam ve cebımden para eksılse aklıma gelmez eşimin aldıgı ama gelecekse de utanırım karımı ıhtıyac shıbı mı bıraktım da cebımden aldı diye...!!!

Bu lafın üzerine bırsey demem :selam: Çok dogru ..

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Yok arkidiş yapmadığım birşey için hiç bi şekilde susmam susturamaz :gul:
Boşanma sebebim olur :nazo:

Tepki
7
1.si böyle bir şeyi değil sormak ima bile edemez çünkü konuşmanın sonunda o parayı kendi kaybettiğini kabullenip özür dilemek zorunda kalır tabi o akşamı evde geçirebilirse :))))

Tepki
14
Karsına bakamıyorsa cebinden sadece parasını aldığına dua etsin bence. öyle bişey olsa bile yerine geri koy diyen adam değildir. önce otutup düşünmeli bence neden böyle birşey yaptı eşim diye.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar