Kızlar Zehra Mete'ye Giden var mı?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kızlar,

Doktor konusunda acaip kararsız kaldım.:uzgun:
Kahraman Kolday'a gidiyordum; fakat boş gebelikten sonra hiç patolojiye göndermedi sonucu. İlk gebeliklerde oluyor dedi. Başından savdı resmen:dusun: Bir de eşim erkek olmasın diyor artık. Paracı ve çıkarcı oluyorlar diyor. Kadın kadının dilinden daha çok anlar diyor.

Hem ben Karşıyaka'da oturuyorum. Bu yüzden bana da yakın olacak Zehra Hanım.

Giden varsa, bana bilgi verebilir mi? Memnun kaldınız mı?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben gitmedim canım:)) hayıslısı olsun bakalım çalışmalara tam gaz devammmmmm:besik:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:D:D

Valla çalışmalara başlamak için doktor bulmam lazım:D:D

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkürler canım bende zaten Kent Hastanesi'ne gidiyorum

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
arinacım doktor konusunda sana benimde birtavsiyem şöyle olabilir bende diyabet olduğu için ikinci ve üçüncü hamileliklerimde kontrol altında oldu gerçekten çok stresli hamilelikler yaşadım bana dahiliye doktorum isminide verebilirim karşıyaka devlet has. haldun arslan dı doktorum eşimle bize tavsiye edebileceğiniz iyi bir doktor varmı deyince erkek veya kadın tercihiniz nasıl olur ne düşünüyorsunuz diye sordu tabi benim artık doktor seçme gibi bir lüksüm olmadığı içinde o satten sonra zaten üçüncüye kazara kalınca bize muzaffer sancı adında bir doktor önerdi ege kadın doğum evinde çalışıyor özel muayeneside karşıyaka çarşıda sana şunu söyleyebilirimki gerçekten böyle bir doktor tanıdığıma çok şanslıyım bizimle gerçekten çok ilgilendi dokuz ay boyunca gerçi bir ayağım hastanede oldu ama hayatımda görmediğim kadar muayene detaylı usg tahlil aklına ne gelirse çok titiz disiplinli tecrübeli harika bir doktor ben kendi adıma onu tanıdığıma çok memnunum bunlarıda tüm içtenliğimle sana söylüyorum canım yinede bir araştır derim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol önerin için canım, ben şuan Kent Hastanesi'ne gidiyorum. Ama hamileliğimde 2 doktora birden gitmeyi düşünüyorum. Aklımda bulunsun bakalım bu doktor. Bana da yakın hem muayenesi

aslıgibidir

Yeni Üye
Tepki
0
Merhabalar, gebeliğimin 6.ayındayım, Zehra Mete'ye gidiyorum, çok memnunum, arada başka bir doktora da muayene olmuştum ama gitmez olaydım. Zehra Hanım'ı şiddetle öneririm. çok özenli ve özverili davranıyor.Muayenahanesi ve çalışanları da her anlamda tertemiz.Ben de başka bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitiştim, herkese tavsiye ederim.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ücreti ne kadar peki?

aslıgibidir

Yeni Üye
Tepki
0
170 TL muayene ücreti.aylık ödeme yapılıyor, bir ay içinde 4 kere çağırdığında bile ayda bir tek ücret ödüyorsun, ben 6.ayımdayım ve hala haftada iki kere muayeneye çağırıyor ama konuştuğum diğer arkadaşlar bu aylarda ayda bir muayene oluyorlar ve her gidişte ayrı ücret ödüyorlar. Ama Zehra Hanıma bir ay içinde ne kadar muayeneye gidersen git sadece aylık ödme yapılıyor.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkür ediyorum canım. Ben bir ara gideyim bakalım Zehra Hanıma.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar