Kızlar yine ben bi imaj maker e ihtiyacım var

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
yine ben kızlar diyeceksinizki ne çok konu açıyosun beni anlayışla karşılayıp bağrınıza basacağınızı düşünüyorum:eek:ys:

şimdi derdim şu kızlar ben 25 yaşındayım 20 yaşıma kadar bi giydiğimi bi daha giymez hergün başka kıyafet giyerdim saçtan tutun ojelere çantalara ayakkabılara kadar renk uyumu takıntım vardı hergün akşamdan giyeceğim kıyafeti hazırlar aynanın karşısında en az 1 saat prova yapardım ne olduysa bazı yaşamış olduğum olayları biliyosunuz ondan sonra oldu bendeki
o enerji o ışık gidiverdi

ben çok olmasada güzel bi bayanım yani yanımdan geçerken bakıp geçmeyen erkek yoktur :sirin:

bide şunu özellikle belirteyim sadece hafta sonları bi yere gidecekken bakım yapıyorum on numara hatun oluyorum ama ya diğer günler kızlar beni yönlendirecek birileri lazım

sorunum şu sabah kalkar kalmaz yüzümü yıkıyorum ve üstümü giyip çıkıyorum 10 dk da evden çıkıyorum makyaj yapmııyorum saçımı topladığım gibi çıkıyorum kaşlarımı 15 günde bi alıyorum kıyafetlerimi deseniz 1 haftada bi değiştiriyorum saçım çok çabuk yağlanıyo 2 günde bi banyo yapmak zorunda kalıyorum

ben çok saldım arkadaşlar hem evde hem işte hemde gezmelerde şık ve bakımlı olmak istiyorum kendime özel bi parfümüm bile yok evde 6 adet parfümüm var kenzonun kinden tutun bütün ünlü markalar bile var ama sıkmıyorum herçeşit çantam var takmıyorum sadece gri çantayı takıyorum ne olucak benim bu halim birazda kilo aldım 61 kiloyum boyum 1.60 kızlar :(

yardımmmmmmmmmmmm edinnnnnnnn:uzgun::uzgun::uzgun:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
dışarı çıkarken bir açık renk parlatıcı bir göz kalemi rimel yeter aslında ,yanaklarada hafif renk verebilirsin. biraz kilo vermen lazım.. kilo verirsen bak göreceksin kıyafetler dahada hoş duracak..ama en önemli olay birazda içinden gelmesi.neden o eski enerjin ve ışığın gitti. mesele bu bence. neden yapmak istemiyorsun ve neden o parfünmlerden sıkmadan çıkıyorsun. çözülmessi gereken olay bu.

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
canim benim bi tarzim olmali diye dusunuyorum mesela o cesit cesit parfumler degilde 1 tane olsun ama hep ayni olsun istiyorum ama bana uyan parfumu bulamiyorum bida sabahlari uykuya doyamiyorum 10 dk da hic bisey yapamamki erken kalkmak istiyorum ama o enrjim olmuyo canim ya :uzgun:

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
inan elimde imkanlarim var ama kilo nasil vereyimki cocuk dusunuyorum ya suan :uzgun:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
canim benim bi tarzim olmali diye dusunuyorum mesela o cesit cesit parfumler degilde 1 tane olsun ama hep ayni olsun istiyorum ama bana uyan parfumu bulamiyorum bida sabahlari uykuya doyamiyorum 10 dk da hic bisey yapamamki erken kalkmak istiyorum ama o enrjim olmuyo canim ya :uzgun:

inan elimde imkanlarim var ama kilo nasil vereyimki cocuk dusunuyorum ya suan :uzgun:

çalışan kadının sorunu bu elbette.yorgun oluyor. haklısın onda. hem evişi, hemde iş. birde üstüne bakımlı olmak kolay değil. ama işte biraz daha erken kalkıp yapabilirsin.biraz daha bakımlı olmak için fedakaelık yapcaksın uykundan. .zaten bir parlatıcı sürmek bir allık kaç dakikaki. 5 dak. nı alır almaz.parfümü sen gidip kendin deneyerek seçebilirsin. ben öyle yaparım sürerim 2 saat durur cildimde o koku değişmediyse hoşuma gittiyse birde kaldıysa alırım.
bebek istiyorsan pervin,esas şimdi kilo vermelisin ki,hamilelikte zaten kilo alacaksın. incelmişken hamile kalmak daha uygun olur gibi geliyor. ben ce bu ara hem biraz dha dikkat et yediklerine. çok aşırı yapma zaten senin çok fazla kilon yok. 5 kilo versen yeter bence. onuda gençsin ****bolizman hızlı çalışıyor senin. biraz dikkat edersen verirsin.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Bugünlerde canını sıkan birşeyler mi var?eğer moral bozuksa insan kendini salıyor,ama okynin dediği gibi bir kalem bir parlatıcı bile insanın kendini iyi hissetmesini sağlıyor.

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
çalışan kadının sorunu bu elbette.yorgun oluyor. haklısın onda. hem evişi, hemde iş. birde üstüne bakımlı olmak kolay değil. ama işte biraz daha erken kalkıp yapabilirsin.biraz daha bakımlı olmak için fedakaelık yapcaksın uykundan. .zaten bir parlatıcı sürmek bir allık kaç dakikaki. 5 dak. nı alır almaz.parfümü sen gidip kendin deneyerek seçebilirsin. ben öyle yaparım sürerim 2 saat durur cildimde o koku değişmediyse hoşuma gittiyse birde kaldıysa alırım.
bebek istiyorsan pervin,esas şimdi kilo vermelisin ki,hamilelikte zaten kilo alacaksın. incelmişken hamile kalmak daha uygun olur gibi geliyor. ben ce bu ara hem biraz dha dikkat et yediklerine. çok aşırı yapma zaten senin çok fazla kilon yok. 5 kilo versen yeter bence. onuda gençsin ****bolizman hızlı çalışıyor senin. biraz dikkat edersen verirsin.

Evet canim 5 k'lo versem yeter yed'kler'me dikkat ediyorum genelde ama dahada vermem lazim bakalim cok tesekkur ederim ayrica canim bilgiler icin erkenden kalkarim 20 dk onceden bundan sonra su yagli sac isini ne yapicam bilmiyorum 2 gunde yaglaniyo :uzgun:

Bugünlerde canını sıkan birşeyler mi var?eğer moral bozuksa insan kendini salıyor,ama okynin dediği gibi bir kalem bir parlatıcı bile insanın kendini iyi hissetmesini sağlıyor.
yok canim 5 yildir boyle hissediyorum ama hafta sonrali banyomu yapinca daha bi istek geliyo

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
İtiraf etmek gerekirse evlenmeden önceki benden de eser yok pervincim , ben de eski heyecanlarla bakamıyorum artık , yaşın getirdiği olgunluk mu dersin , evliliğin - çoluk çocuğun getirdiği sorumluluk mu dersin , artık hayata üç kişinin (beşte olur onbeşte) penceresinden bakmak durumunda olmanın zorluğu mu dersin bilemiyorum işte :uzgun:
Aynı enerjim yok , ha kendime bakmıyor muyum bakıyorum ama eskisi gibi değil ne yazık ki.
Bunda artık kendime ait olan zamanı çocuğa eve eşime akrabalara alışverişe yemeğe temizliğe bölüştürmek durumunda kalmamın da , eski kendime bakma heyecanımın kalmamasının da etkisi büyük.

Benden nacizane öneri spora başlaman olucak , spor mutluluk hormonu salgılamanı sağlar , hem kilo verir , hem sağlık adına birşeyler yapmış olur hem de o enerjisi biraz olsun hissedersin.

Bu arada şıklık yarışmamıza katılımınızı bekliyoruz :)

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
Lİlicim şıklık yarışmasına katılırımda ben resim ekleyemiyorum ki :uzgun:

M

madesam

Misafir
canım acelede olsa ben makyajsız çıkamam en azından göz kalemi ve rimel sürerim saniyelik şeyer bunlar bazen asansörde yaptığım bile oluyor.. ya da iş yerinde wcye gidip yapabilirsin.. önemli olan içinden gelmesi

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Birilerinin sana el atmasına gerek yokki tatlım.Herşeyi usuluyle biliyosun sen zaten anlattıklarına bakılırsa.Senin için önemli olan tek şey içinden gelmesi.İçinden gelmedikten sonra imaj makerin bile olsa :hihi: bu seni kurtarmaz.

Uyku tatlı geliyor deme hiç.Gece uykunu bölen yada bütün gece uykusuz kalıp gündüz işe uykusuz gitmeni sağlayan bir bebeğin yokki.Çok geç kalmadan uygun bir saatte yat erkenden kalk.Bu dediklerimi yarın öbürgün çocuğun olduğunda çok daha iyi anlayacaksın.

Günlük makyaj anlayışı benim için göz kalemi,rimel isteğe bağlı,nemlendiricilerim ve kırmızı dudak parlatıcımdan oluşur.Yüzüme verdiğim önemden çok saçlarıma önem verir dakikalarca saçlarımla uğraşırım.( Şuan eskisi gibi istesemde malesef olmuyor :uzgun: Aslında içimden geldiği de söylenemez yorgunluktan :dertli: )Önceden hafta sonları bile erkenden kalkan ben şuan günün 24 saati uyusam uyuyacağım o haldeyim düşün.

Bence bir an önce kendini toparla :hihi: Bebişin olana tadını çıkar kendinle uğraşmanın.Sonra istesen içinden gelse bile zamanın olmayacak belli bir süre söyliyim şimdiden :hihi:

Hadi bakalım iş başına :cokkomik:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
arkadaşlara katılıyorum içinden gelmesi gerekir ve çoğu evlenen kadında bu kendini salma vardır biraz bendede bazen oluyor ama senin erken başlamış daha bebeğin bile yok uykusuz geceler hastalıklar yorgunluklar başlasa neyse ama kendine zaman ayırabilirsin banyonu akşamdan yap saçlarına şekil ver sabahta hafif bir göz kalemi allık yeter zaten

OP
pervin86

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
ay kızlar bana morel oldunuz sizinde dediğiniz gibi insanın içinden gelicek ben daha çok evde kaldığım zamanlar daha bakımlı oluyorum tam tersi oluyor bende hafta sonları daha çok bakabiliyorum kendime

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
canım insanın içinden istek gelmiyorsa olmuyor bu işler :)
ama şu var; bazı kadınlarda güzel olucam diye işi abartıp kendini komik tuhaf duruma düşürüyor,işi kıvıramıyorlar yani:)
onlar gibi olmaktansa sade olmak daha iyidir diye düşündüğüm de oluyor...
işi bileceksin ama işe gitmeyeceksin :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar