Kızlar saçlarımı boyatmak istiyorum(sarı)

E

ekim

Misafir
ya arkadaşlar sarı sacı çok beğeniyorum.ve boyatmak istiyorum.yakışır mı bilmiyorum.
bakın burda alıntı resimler ekledim.gayet hoş gözüküyor.
sarı saç ama kara kaç...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım bu durumda ten rengin çok önemli. Bir de biliyorsun ki sarı saç her zaman makyaj ve bakım ister:dusun:

Bu hatunlarda kg.la makyaj var. Belki biraz da photoshop vardır.:dusun: Bence bu işi en güzel kuaförünle konuş. O daha doğru şeyler söyleyecektir.

OP
E

ekim

Misafir
haklısın arinacım .sarı saç her tene gitmiyor.birde habire makyaj.2 çocukla :))))))))))))))))))))))))))..zor biraz.bal köpüğü olabilir ne dersiniz?????????

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
haklısın arinacım .sarı saç her tene gitmiyor.birde habire makyaj.2 çocukla :))))))))))))))))))))))))))..zor biraz.bal köpüğü olabilir ne dersiniz?????????

Canım ten rengini ve şuanki halini tam bilemediğim için ne söylesem yanlış olur. Bence en güzeli kuaförünle konuşmak. Ayrıca yazın boyalı saç çok zor olmaz mı? Rengi çabuk akar falan:dusun:

OP
E

ekim

Misafir
ne bileyim.memlekete gitcez tatile.bir değişiklik yapayım dedim.en iyisi saçımı kestirp boyamıyayım.saç rengim kalsın....

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
beyaz tenliysen bu tarz sarı rofle yakışır canım
bende saçımı dün boyattım eşim çok beğendi -hmm
biliosunuz yeni doğum yaptım biraz kendimi motive etmek için bakım yapayım dedim :findik:
benim saçımda şuan bu şekil ..
avril_lavigne_in_paris_01.jpg

OP
E

ekim

Misafir
woooooooowwwwww harika.canım senden rica etsem saçının resmini çekebilirmisin.tabi yüzünü göstermeden........lütfen.....birde ten renginin resmini..............

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
beyaz tenliysen bu tarz sarı rofle yakışır canım
bende saçımı dün boyattım eşim çok beğendi -hmm
biliosunuz yeni doğum yaptım biraz kendimi motive etmek için bakım yapayım dedim :findik:
benim saçımda şuan bu şekil ..
avril_lavigne_in_paris_01.jpg

Güle güle kullan canım. Çok güzel olmuş.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar