Kızlar moralim çok bozuk bana bir akıl verin :(

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Canim benim akisina birak herseyi.Her zaman iyiler kazanacak,degeri kiymeti bilinecek diye bisey yok malesef.Benim gorumce esi yurt disina calistigi zaman colugu cocugu toplar kayinvalideye gelirdi kalmaya,kendi evinde kalmazdi.Onuda bizim bebek problemimiz oldu bide maddi bunalimlar yuzunden kayinvalideyle biraraya geldik sonradan.Ilk bastan cok garip davrandi gorumce onceden rahati iyiydi.Evde yag,tuz,tup donmuyo,coluguna cocuguna bakiliyodu.Eeee simdi oyle degil tabi,cocuguyla kendi evinde kalmak zorunda

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Ilk basta hala kayinvalidegilde kalabilceni saniyordu.Bende kusura bakma benim cocuk tedavisi icin doktora gidiyorum,cocuklarin gece yarilarina kadar yatmiyo,ben sizin keyfinizi bekliyemem dedim.Bozuldu beni kabul etmiyolar,felan filan bi suru laf etti.Bende sen bu evden gelinliginle ciktin artik,kendi yuvana coluguna,cocuguna bak,aile ol artik dedim.Simdi kendi evinde kaliyor,Benimle arasi iyi.Diyecegim su tatlim sinirlarini ciz,evet aile gibi ol ama arada saygi mesafesi birakki seninle yuz goz olmasinlar.

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Gulum bi kere sorunsuz ev,sorunsuz evlilik diye bisey yok.Once bunu dusun herkes kapisini kapatir evine girer,kim ne yiyor,evde ne kavgasi var bilemeyiz,herkes aile siri olarak saklar.Bide suan nisanlisin.en zor donem nisanlilik donemidir,evlenince rayina girer hersey.Ben nisanlilik donemimi yazsam varya of of.onlarla biraraya gelmeyi birak,evlerinin esiginden adimimi atmaz,sofralarina oturmazdim.Ama nisanlilikta illaki boyle sorunlar oluyor.En kotusu insanlar sogutuyorlar kendilerinden Allah yardim etsin..

OP
Mine88

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
çok fazla yumusak yuzlu de olamamak lazım aslında ben kendımı sevdrmeye calıstıkca sanki ben suçluymuşum gibi olmaya başladı ben gulerek gıdıyrum herseferınde hep suratlar bi karış bendemi surat yapsam artık ne yapsam bılemedım:ne::ne:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar