Kızlar doğal göğüs büyütme ile yardıma ihtiyacım var!!!

gri

Yeni Üye
Tepki
2
mrb kızlar,
yaşım 26 ve bnm göğüsler yok denecek kadar az tahta gibi:uzgun: ne yapmam lazım bana yardımcı olurmusunuz lütfennnnn!!!!!

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
Öncelikle aramıza hoşgeldin:elif: bu formül belki işine yarayabilir bi dene bakalım:eller:

Bitkisel bakım uzmanı Suna Dumankaya
göğüs büyütmek isteyenlere ayva çekirdekli bir formül önerdi.

GÖĞÜS BÜYÜTMEK İÇİN DOĞAL ESTETİK
- 1 ayvanın çekirdeklerinin jölesi
- 1 yaprak aloe vera jeli
- 2 kahve fincanı ginseng
- 1 yumurtanın akı
- 2 çorba kaşığı tuzlu su

Küçük Göğüslere VedaAyva çekirdeklerini bir kahve fincanı suda beş dakika kaynatın, 30 dakika bekletin, jöle gibi olur. Çekirdeklerini süzün. Sıvısına bir yaprak aloe vera jeli katın. Yumurta akını karıştırarak ilave edin. Tuzlu suyu da ekleyin. Ginsengi yavaş yavaş karıştırarak katın. Önce herhangi bir yağla göğsünüze masaj yapın. Daha sonra tülbendin içine elde ettiğiniz bu karışımı yerleştirin. Sutyeninizin içine koyun. En az altı saat kalması lazım. Bu karışım göğüslerinizi besler ve büyütür.Alıntıdır

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ben kara üzüm çekirdeği tozu kullanıyorum yaklasık 2 haftadır ve dolgunluk oluştu çok ta iyi hissettiriyor bana sende denemelisin.

Fons

Üye
Tepki
25
Bende de aynı problem vardı. yaklaşık bir yıl önce arkadaşımın tavsiyesiyle başladığım bi program var.

Her sabah bir yemek kaşığı elma sirkesini hop mideye indir. (tadı biraz kötü ama yapacak bişi yok)

Her gün 1 litre nar suyu iç. Hatta kışın NArın kendisini bol bol ye.

Ve her gece 15 dk buz masajı yap buz masajından sonra elma sirkesiyle masaj yap (yarım saat sonra duş almayı ihmal etme çok kötü kokuyor)

Düzenli uyguladığında 1 ayda sonucları görmeye başlıyorsun. Bende 75 bedendim. Şuan 85 beden sütyen kullanıyorum. Ve memişlerimi böyle daha çok seviyorum :))

nil1

Yeni Üye
Tepki
0
yardım istiyorsan tatlım sana ancak estetik operasyon tavsiye edebilirim :) göğüs büyütmede Op. Dr. Ahmet Tuna Eren mükemmel sonuç veriyor haberiniz olsun kızlarrr

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar