Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Kızlar çıtırdama teknolojisiyle zayıflama yöntemini duydunuz mu?

Konu, 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' kısmında madesam tarafından paylaşıldı.

1. madesam

madesam Misafir

tv de izledim kadın çok övünerek anlatıyor bu yöntemi. sabunu ve köpüğü varmış ve sertleşme incelme selülite iyi geliyormuş. ama netten baktım fiyatına 129 tl diyor bir kürüne ben spor yapıyorum ama destek bir ürün arıyorum kendime sıkılaşma ve selülitle ilgili sizin kullandığınız ek ürünler var mı?

Şekerpare ve Lilav bunu beğendi.
  2. Lilav

Lilav Daimi Üye

hic duymadim canim bence yürüyüs yapinca zaten vücudun sikilasir parani bosuna harcama derim:esse:
    göbek icinde mekik cekersin bende bel fitigi var yapamiyorum ama cok yürürüm bence en iyisi spor:2:

esmeryarim bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    madesam

madesam Misafir

:iyyyy: ya sorma sanki kollarımda falan selülit var gibi hissediyorum 165 boyum 58kg ama sanki bi ek lazım ya:(( bu ara zayıflamakla kafayı yicem sanırım :dertli:

Lilav bunu beğendi.
  4. Lilav

Lilav Daimi Üye

kilon hicte cok degil boyuna göre:elis:
    vallah ürün kullananlarin hic birinin memnun kaldiklarini sanmiyorum yazik o kadar paraya birk kac kilo sen ver o parayla kendine yeni kiyafetler al daha iyi:cokkomik:

5. ayser

ayser Daimi Üye

Madesam l.65 boya 58 kilo normal canım niye kendini hırpalıyorsun.spor olarak yürüyüş en güzeli. Yalnızca zayıfalamak için değil içimiz içinde faydalı.:huhuu:

Lilav bunu beğendi.
  6. Lilav

Lilav Daimi Üye

bende diyorumda ablacim sakalimiz yokki lafimizi dinletelim:cokkomik:

7. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    madesam

madesam Misafir

ya öle göbek kalça yok ama diyorum ya şöle elimle sıkıştırınca sanki her yerim selülit:( sporu artırdım bu aralar yok o da olmazsa artık güzellik merkezleri beni beklesin:)

Lilav bunu beğendi.
  8. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    madesam

madesam Misafir

kıyafet konusu mantıklı ama:)

Lilav bunu beğendi.
  9. ayser

ayser Daimi Üye

Git tabiki içinde kalmasın.Birde göbek olmasın anladım ama kalça olsun şöyle dolgunca.

Lilav bunu beğendi.
  10. Lilav

Lilav Daimi Üye

selülite karsi eger tüketiyorsan sekerli yiyecekleri ve icecekleri birakirsin canim birazda yürüyüs sikilasir vücudun:huhuu:

11. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    madesam

madesam Misafir

ama şekersiz olur mu:(

Lilav bunu beğendi.
  12. Lilav

Lilav Daimi Üye

benimde en kötü huyum mesrubat falan sevmem ama cayi cok icerim skersizde icemem:dertli:

13. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    madesam

madesam Misafir

bende kola hastasıyım çaya bir şeker atıyorum kahveye atmıyorum ama kaşık kaşık nutella yiyorum o sayılmaz de mi şekerden:)

Lilav bunu beğendi.
  14. Lilav

Lilav Daimi Üye

kolami önce kolayi hemen ardindan nutellayi kesicen ayyy ben hamielyken iki günde yemin ederim yarim kiloluk nutella kavanozunu bitirirdim:ayk:

15. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    madesam

madesam Misafir

hiç bişi yemesem de sadece nutella ve muz yesem diyorum bazen:)

Lilav bunu beğendi.
  16. Lilav

Lilav Daimi Üye

ayy tam benim gibisin her cesit abur cuburu yemem ama nutella bambaska muzu sevmem ama :cikolata:

17. esmeryarim

esmeryarim Daimi Üye

bu yöntemi dende ilk kez duydum
    lilava katılıyorum paranı boşa harcama hepsi para tuzağından başka bişey değiller en iyisi spor ve egzersiz yapmak
    hem kilonda ne varmış boyuna göre kilonda iyi işte

hem illa paramı harcayacam diyorsan önümüz bayram
    bayram kıyafetine harca en azından sonuçtan memnun kalacağın bişey almış olursun :cokkomik::panter:

18. Aslı Oktay

Aslı Oktay Daimi Üye

Canim boyumuz kilomuz ayni bende ayni dertten muzdaribim hatta buraya gelince biraz hareketsiz kaldim hemen sanki kilo aldim oyle hissediyorum
    esim kosu bandi mekik aleti bisiklet aldi eve ben biraz dert yaninca yuruyus yeri yok cunku riyadda yada ben bilmiyorum sonra sitede bir formul buldum hic baska ek aramama gerek kalmadi canim biberiye yagiyla findik yagi sur sikilastirmak istedigin yerlerine strecle hareketler yap yuruyus yap zaten oyle bir terletiyo ki anlatamam ben 1 hafta kullandim bende ise yaradi esim bile farketti yani vucudun sikilasmaya basladi diye
    15cm kadar da incelme sagliyomus :huhuu:

19. Şekerpare

Şekerpare Daimi Üye

Tatlım Aslı arkadaşımızın yazdığını okudum da fındık yağında sorun olacağını düşünmüyorum ama biberiye yağı senin için zararlı olabilir.hamilesin çünkü bebeğe zarar verecek şeylerden koru kendini.

en güzeli yürüyüş diye düşünüyorum.öyle şeylere para harcaman taraftarı değilim.Ben senin yerinde olsam o parayla cici bici bidünya kıyafet alır,kuaföre gider kendimi şahane hissetmeye bakardım.

Vücudunla ilgili olumsuz düşüncelerin hamilelikten kaynaklanabilirmi? :dertli:

20. Aslı Oktay

Aslı Oktay Daimi Üye

aaaa ben bilmiyodum madesamim hamileymissin tebrik ederim-ciko:sila:
    valla tehlikeliymis biberiye onu uygulama o zaman bebege zarar verdirtiyodum bilmeden :uzgun: