Kızlar bu lens nasıl....

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kızlar lenslerimin süresi doldu ve şimdi renkli lens almayı istiyorum önceki kullandığımın renkleri belli olmuyordu internette çok marka var ama denemeden alamadım bir türlü geçen gün elagance markasına baktım 6 aylık 55 tl dedi kullanan yada bilgisi olanlardan fikirlerini bekliyorum nasıl bir marka sizce iimi emin olamadım

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
almadımki canım henüz foto kayayım elegance markası nasıl diye sordum ama sanırım kullanan yok:eek:ky:

Tepki
58
Resım cıkmamıs goremedım ama bende lens kullanan bırsıyım sole soyleyım pek cok marka lens kullandım ama su anda kullandıgım markanın yerını asla tutmadı . Sana solotica markasını onerırım damarsız oldukca dogal bır lenstır.

anzilha

Yeni Üye
Tepki
9
yahu resim koymadım diyo kız siz bende açılmıyo diyosunuz :))

çikolata.. elegance kullanım açısından daha yaygınlaşamadı.. en yaygın olarak kullanılan renkli kısa süreli lensler freshlook,amazon ve B&L star colors .. eşim lens deposu işletiyo ordan biliyorum :) .. amazon gayet dogal gorunumlu netten bi bak yorumlarına istersen.. 40 tl. civarı

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
yahu resim koymadım diyo kız siz bende açılmıyo diyosunuz :))

çikolata.. elegance kullanım açısından daha yaygınlaşamadı.. en yaygın olarak kullanılan renkli kısa süreli lensler freshlook,amazon ve B&L star colors .. eşim lens deposu işletiyo ordan biliyorum :) .. amazon gayet dogal gorunumlu netten bi bak yorumlarına istersen.. 40 tl. civarı

çok teşekkür ederim canım ayrıyetten beni anladığın için:hihi::durbun:
freshlook kullandım ama rengi pek belli olmadı ki gözüm zaten ela yeşil arası sanırım B&L alıcam canım

anzilha

Yeni Üye
Tepki
9
rira ederim canım ne demek :) eşime sordum az önce gözü ela yeşil arası ise ona olacak olan renkler freshlook için ya pure hazel (saf ela) yada haresiz yeşil dedi. Bir de saçları kızıl yada tonları ise bal rengi de hoş durabilir dedi. onun yalancısıyım :) .. bu arada canım B&L B.C si 8.4 ve 8.7 imiş. sen daha önce freshlook kullandıysan onunki 8.6. uyumsuzluk gösterebilir. bide illa lens alıcaksan bizimkinden al bari boşu boşuna fazla para verme ;)

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
rira ederim canım ne demek :) eşime sordum az önce gözü ela yeşil arası ise ona olacak olan renkler freshlook için ya pure hazel (saf ela) yada haresiz yeşil dedi. Bir de saçları kızıl yada tonları ise bal rengi de hoş durabilir dedi. onun yalancısıyım :) .. bu arada canım B&L B.C si 8.4 ve 8.7 imiş. sen daha önce freshlook kullandıysan onunki 8.6. uyumsuzluk gösterebilir. bide illa lens alıcaksan bizimkinden al bari boşu boşuna fazla para verme ;)

teşekkür ederim canım sarışınım ben aaa bak neden olmasın nasıl anlaşıcaz bilmiyorum ama aklımda olsun

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
kızlar freslook aldım azcık batma yapıyor ama geçer umarım keşke cepten ekleyebilsem çok daha belirgin olurdu ama wepcamdan bu kadar belli oluyo

H

Hera

Misafir
Çikolata Güzel görünüyor ama hiç NET değil yahu :eek:ys: daha net olsa Puslu çıkmış doğal sanki kendi gözün gibi gördüm ben buradan fark yok renkte belirgin değil

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Çikolata Güzel görünüyor ama hiç NET değil yahu :eek:ys: daha net olsa Puslu çıkmış doğal sanki kendi gözün gibi gördüm ben buradan fark yok renkte belirgin değil

yaa canım cebi takıyorum laptopa tanımıyormu ne cd falan mı yüklemek lazım anlamadım önceki bilgisayarımda tanıyodu yinede sağol tatlım ama baya mavi aslında
gümüş gri yeni serisinden

anzilha

Yeni Üye
Tepki
9
starling gray (gümüş gri) cok hoş bir renk. Ciba Vision freshlook yeni 3 adet renginde istediği başarıyı yakalayamadı. satışları oldukça düşük diğer hareli renklerine göre. Grinin resimde de görüldüğü gibi bir avantajı vardır yeşil ve mavi renklere nazaran, yaptığınız makyaj giydiğiniz kıyafet ve gözünüze vuran ışığın yansıdığı yere göre yeşile veya maviye dönebiliyor.

canım bu arada çok yakışmış.. güle güle kullan.. fotograf çok net değil acaba o yüzden mi çok doğal gördü arkadaş ama banada doğal göründü. daha net bi fotoda net bi yorum yapılabilir. ne kadara aldın bakim sen hani benden alıcaktın :nanik:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
lenslerin çok yakışmış canım.
yalnız sen sarışınmısın kızılmı
profile "ilk defa kızıl saçlı" yazmışsın ama anlaşılmıyor : )

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
starling gray (gümüş gri) cok hoş bir renk. Ciba Vision freshlook yeni 3 adet renginde istediği başarıyı yakalayamadı. satışları oldukça düşük diğer hareli renklerine göre. Grinin resimde de görüldüğü gibi bir avantajı vardır yeşil ve mavi renklere nazaran, yaptığınız makyaj giydiğiniz kıyafet ve gözünüze vuran ışığın yansıdığı yere göre yeşile veya maviye dönebiliyor.

canım bu arada çok yakışmış.. güle güle kullan.. fotograf çok net değil acaba o yüzden mi çok doğal gördü arkadaş ama banada doğal göründü. daha net bi fotoda net bi yorum yapılabilir. ne kadara aldın bakim sen hani benden alıcaktın :nanik:

sağol canım evet foto net değil ama ekleyebilirsem eklerm net olan bir foto yeşil mavi arası değişiyo gerçektende aslında şu an ertelemiştim lensi numaralı alıyım dedim (gözüm1 derece) ama alışveriş sırasında aniden aldım yoksa sendende alırdım tabiki canım

OP
Çikolata

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
lenslerin çok yakışmış canım.
yalnız sen sarışınmısın kızılmı
profile "ilk defa kızıl saçlı" yazmışsın ama anlaşılmıyor : )

teşekkür ederim canım sarışındım her zaman ama şimdi yakuta boyadım koyu kızıl tabi fotoda net değil ama ışığa göre değişen bir renk öyle bariz kızıl değil palette yakut belki bilirsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar