Kızlar bir fikri olan var mı?

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
Selam kızlar:) Arkadaşım rüyasında beni görmüş. Üzerimde pembe renkli, etekleri kat kat tül ve üzerinde bir sürü gül olan bir gelinlik varmış. Bunu bana yorumlayabilecek biri var mı acaba? Netten baktım, sadece gelinlik giymek evlenmeye işarettir diyor. Ancak, böyle bir plan falan yok ki ortada:(
Şimdiden teşekkürler yorumlarınız için:)

H

Hera

Misafir
Çok güzel bir Ruya allah hayırlalara çıkarsın gelinlik giymek evlenmek tir arkadaşının gördüğüde buymuş Şu an senin hayatında Yakın gelecekte böyle bir Plan yoksa bile bu şu an için görülen bir ruya değildir zaten bekle ve gör derim belkide hayatında Evlilik gibi iyi ve köklü bir değişim olacak bunuda bilemessin Bekle ve gör derim yine hadi bakalım Bizede haberdar edersin :findikim: :rujsigara:

OP
Eileithhyia

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
Teşekkür ederim:) Dünkü sınavın sonucu iyi gelirse yani atanabilirsek nişan yapma ihtimalimiz var. Belki buna yorabiliriz:)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
evet gelinlik görmek evlenmektir hayırlara çıkar inşallah..
birde rüyaların etkisinde kalmamak lazım her rüya çıkacak diye birşey yok..
öyle bakarsan herkes beni kucagımda br bebekle görüyo ama yok işte..

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Üzerimde pembe renkli, etekleri kat kat tül ve üzerinde bir sürü gül olan bir gelinlik varmış.

Hayırlara gelsin canım.. Rüyan çok güzel senin hakkında iyi şeylerin olacağını hissediyorum. Yazını okurken tüylerim diken diken oldu...

S

speksoy

Misafir
kayınvalidemin bir lafı var...iş rüyayı görmede değil yormada der...yani nasıl ve neye yorarsak öyle çıkar...hayrolsun inşallah...bence pembe umutların hayallerin rengidir...hayallerin gerçek olur inşallah...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar