Kızıma yaptığıım bere ve şalı

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
nesrin ablacıım verdiğin model için çok teşekkür ediyorum kıızııma çok yakıştıı ve de çok beğendi kızıım şşapkasııyla verdiği pozla resim çektim onu ekliyorum ve şal içinde arkadaşşıımıın kıızıı mankenlik yaptıı bakıın bakalıım nasıı olmuşş kıızlar

1199q1g.jpg

IM

2vmjay9.jpg

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
canım benim fıstık çok güzel çok tatlı maşallah-hmm...Rabbim bahtınıda güzel etsin iyi günler görsün inşallah ...cicilerini güle güle giysin...çoooooookkkkkk güzel olmuşlar :eek::kupa:...ellerine sağlık ellerin dert görmesin seninle yakın olsak örgü kursu açardık :):eek:

beni çok mutlu ettin canım...teşekkürler..:eek:-hmm

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
SALLA BEREDEN ÖNCE KIZINA 41KERE MASAALLAH
ellerine emegine saglik
rengide modelide harika
cok da yakismis prensese:eek::iloveyou:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
canım benim fıstık çok güzel çok tatlı maşallah-hmm...Rabbim bahtınıda güzel etsin iyi günler görsün inşallah ...cicilerini güle güle giysin...çoooooookkkkkk güzel olmuşlar :eek::kupa:...ellerine sağlık ellerin dert görmesin seninle yakın olsak örgü kursu açardık :):eek:

beni çok mutlu ettin canım...teşekkürler..:eek:-hmm

teşekkür ederim ablacım gerçektende çok güzel oldu üstten görünümü sanki şişle yapmışsın gibi görünüyo harika bir modeldi kasket bölümünü eşimin asker şapkalarından birini feda ettim kestim altına onu koydum kızımda çok beğendi başından hiç çıkarmıyo
valla negüzel olurdu ablacım örgü kursu açmak çok sevinirdim doğrusu benim çok hoşuma gidiyo yeni örnekler yapmak şimdi de gelin şalı yapıcam burda çok beğeniliyo birazda ticaret yapayım dedim çarşıya bir insem iplerimi alıp başlıycam onuda bittiğinde eklerim canım ablacım:eek::eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok güzel olmuş canım.

Ellerine sağlık :hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar