Kız İsteme Anılarımız :)

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Evet kızlar eşiniz sizi nasıl istedi o gun hangı duygu içindeydınız hele gelın bakalım anlatın :huhuu::huhuu: O gün ne giymiştiniz , Neler hazırladınız :ask:

Veya siz hiç gittiniz mi bır yakınınıza kız istemeye o gun neler yaşadınız anlatın bakalım

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
İlk önce ben başlayayım :selam:

O kadar fazla kişi gelmemişti , Kaynana , kayınpeder , görumce , DAMAT :ask: hala , gorumcenın kocası gelmişlerdi..
O kadar değişik anılarım olmadı ama tuzlu kahve anında hiç unutamayacagımız bir anımız oldu .. :nazo:

Misafırlerımız geldi kapıda karsılandı çiçek çikolata alındı bol bol resim çekinildi :) ben bu arada heyecandan içeri gidemedim annem beni kolumdan zorla götürdü ellerini öpmeye :ko utana kızara gittim ellerine öptum hemen bi hışımla mutfaga gittim :D ne kadar zormus :ko ama sonra tabiki açıldım rahatlıkla girip çıktım içeriye :D Çay demleyecegım o heyecandan demliğin su kaynatan yerıne çay koyuyorum üst kısmınada su :ko demek ki halen heyecanlıuyım :D ocaga koyarken dedım ne yapıyorum ben dıye kendı kendıme gulmeye basladım :ko kimse görmeden direk çöpe :D Daha sonra kayınpeder istemeye başladı annemin gözleri doldu babamın rengi değişti :) Bizde her zaman buyuklerden istenır babam dan istemedıler dedemden istedıler . dedemde hemencecik verdi beni :nazo:
o zaman yaz aylarıydı nişanlım resmen terden sırılsıklam olmustu :ko garıbım heyacanı tavan yapmıstı onunda ..
tuzlu kahvelere geldi sıra :tskler:
fincanları yıkayayım derken takım olan fıncanın bır tanesını kırdım :ko sesi duyan herkes mutfaga geldi :D siz düşünün halimi :ko annem elimden aldı ve yaptırmayın şuna bırsey deyıp beni kenara cektıler :D
o arada ablam hazırlamıs kahvelerı bana goturmek kaldı :heyo: sıra nısanlımın kahvesıne geldı :kptmya:
ablamla ıkımız hazrladık :) Tuz , karabıber , pulbıber :bayil:
Nişanlım o ara uyanıklık yapmıs anasının eteklerıne sıgındı onun için özel yer yapmıstım sırf foto cekmek için kahve ıcerken oladı :kptmya: Kahveyı içerken herkes gülüşmeye başladı :D annem daha fazla dayanmadı damadının onunden aldı kahveyı bu kızlar seni öldürmeden ben alayım kahvenı oğlum dedi ve aldı :D wc den cıkamadı nısanlım o gece :kptmya:
Sonrada Çikolatalar ıkram edıldı sohbet muhabbet derken 12 de gıttıler gecenın bır yarısı :D bırazcık uzun oldu ama kusura bakmayın :D:huhuu:

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
Benim değil ama ablamın istemesinde söz ve kız istemeyi beraber yapmıştık baya kalabalıktı pasta kurabiye yaptırmıştık ve bendeniz çok zeki sen pastanın çikolatasını her yerine sürdür ve o halde çık insanların karşısına ablamın kayın pederi çok gülmüştüüüü :ko :nazo: :gidiyom:

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
:ko:ko insan genede heyecanlanıyor ablamın da isteme anı oldugunda bende heyecanlanmıstım :D demek ki bu bizim içimizde var heyecanımızı bastıramıyoruz :D

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
ayy canım panik atak var sende heyecanlanma kuzumm valla basına daha ne işler açar :acep:

ayy benim nişanlımda oğlak burcu bende yay burcuyum balım

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
Doktora gidicem en sonunda zaten :gulsemmi:
benimde ablam yay burcu yalnız nişanlın benim gibi burç özelliklerini taşıyorsa Allah yardımcın olsun :nazo:

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
git git bacım ihmal etme
ayy evet burcunun adamı resmen anlatılmaz yaşanırsınız resmen siz :ko

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
ayy dimi bende diyorum buralar niden bu kadar sessizzz :gulsemmi:
ben geceleri hep ayaktayım ya buralar ben geldiğimde genelde böyle alıştım artık

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
bende ilk defa gece takılayım dedim oda kimse yok ıkımız kaldık bebeğim :sirin: aman boşver tadını çıkartalımm :ko gerçi sen alıskansın :ko

haticeb

Daimi Üye
Tepki
251
baş başayız çohh romantik :ko tadını çıkarı veriyorum her gece :confetti:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar