Kısa Boylular İçin Gelinlik Modelleri

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Kısa boylu gelinlere daha çok robadan ya da yüksek belli gelinlikleri tavsiye ederiz.Belden evaze gelinlik modelleri tercih etmeliler ki bacak boyu uzun görünsün.Ama mutlaka basenden sonra dizden dolaşan modellerden uzak durmalılar.Bacak boyunu kısa gösterdiği için boyumuzu olduğundan daha kısa gösterecektir.Bunun yanı sıra iki parça gelinlik modellerini de tercih edebilirler.Eğer çok kabarık belden direk kabarık modelleri tercih ederlerse bu da aynı şekilde boyumuzu olduğundan daha kısa gösterecektir. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta boyumuzu olduğundan daha uzun göstermesi için bacak boyumuzu uzun gösteren modelleri seçmek ve kullanmaktır.
Kısa boylu gelin adayların da etek kısmına çok fazla önem verilmemeli.Daha çok üst beden dikkat çekmeli.Eğer etek uçlarında işlemeler, danteller, çiçekler olursa bu sefer dikkatler etek kısmına verileceği için aynı şekilde boyun kısalığı aynı şekilde açığa çıkacaktır.

org1.jpg

159177.jpg

denizk%C4%B1z%C4%B11.jpg

O özel günde hepimiz dünyanın en güzel gelini olmak isteriz. Bunun için gelinlik seçerken de uzman tavsiyelerine kulak kabartmak gerekiyor.

Nikahınızda giyeceğiniz gelinliğin vücudunuza oturması, vücut tipinize göre seçilmesi gerekiyor. Eğer boyunuz kısaysa uzmanlar yüksek belli ve robalı gelinlikleri giymenizi öneriyor.

Kısa boylu kadınlar gelinlik tercihinde kesinlikle dizden sonra bollaşan modellerden uzak durmalılar. Bu tarz gelinlikler bacak boyunuzu olduğundan kısa gösterecektir.

Kısa boylu kadınların gelinlikte belden sonra bollaşan kesimleri tercih etmeleri de önerilenler arasında.

Çok fazla kabarık gelinlikler de kısa boylu kadınlara tavsiye edilmezken, uzmanlar bu vücut tipindeki kadınlara daha çok belden yukarısını vurgulamalarını öneriyor.

2013-gelinlik-modelleri-38.jpg

Tepki
51
sonuncusu çok hoş bu tipte bi gelinlik mi beğenmeliyiz? ben bayramda yeni nişanlandım şimdi şimdi gelinlik modelleri bakmaya başladım :) boyum da 1:57 kilomda 50 ufak tefek bişeyim de:) içlerine düşmeyim:ko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
sonuncusu çok hoş bu tipte bi gelinlik mi beğenmeliyiz? ben bayramda yeni nişanlandım şimdi şimdi gelinlik modelleri bakmaya başladım :) boyum da 1:57 kilomda 50 ufak tefek bişeyim de:) içlerine düşmeyim:ko

Senin boyun yine iyi :D ben daha ufagım
1,52 1,55 civarı boy 45 kg ben ne edim :hihi:

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230

Senin boyun yine iyi :D ben daha ufagım
1,52 1,55 civarı boy 45 kg ben ne edim :hihi:

sizi bulanlar selvi boylu olmasalar bence boyunuz göze batmaz
hem topuklu giyerek kurtarırsınız:lengua::bayil:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar